פגישה מתוחה בין דרעי לבנו של חכם שלום: "בני רבי יעקב הוא לשוני"

פגישה דרמטית ומתוחה נערכה אתמול (שני)בין רבי יעקב כהן בנו של חכם שלום כהן, לבין יו"ר ש"ס אריה דרעי , כך נודע ל'אקטואליק'. וגם: מה התבטא חכם שלום על בנו?

גורמים שונים במערכת הפוליטית הפנים ש"סית דיווחו ל'אקטואליק' על פגישה דרמטית ומתוחה שנערכה אתמול בין רבי יעקב כהן בנו של חכם שלום כהן, לבין יו"ר ש"ס אריה דרעי.

אותם גורמים טוענים, כי בין השניים נערכה פגישה "קשה מאד" –  וזאת על רקע הדיווחים על שובו האפשרי של ח"כ יגאל גואטה לתנועה.

עוד נודע ל'אקטואליק' כי הפגישה המדוברת נערכה לאחר שחכם שלום אמר לדרעי במהלך פגישתו "בני רבי יעקב הוא לשוני".

רבי יעקב כהן עצמו סירב להתייחס – לאשר או להכחיש את המיוחס לו בכתבה.

מלשכתו של דרעי טרם נמסרה תגובה.

מוקדם יותר, חשף כתבנו הפוליטי ישראל אוחיון כי ביממה הקרובה צפויה להתקיים פגישה בין שר הפנים אריה דרעי לח"כ המתפטר יגאל גואטה, הפגישה הינה ראשונה מאז הגשת ההתפטרות של גואטה לשר דרעי. לעת עתה נראה כי הפגישה תדחה לחג או לאחריו.

השניים שוחחו מס' פעמים מאז הודיע גואטה על פרישתו, אך העדיפו לא להיפגש עד אשר יפגש דרעי עם חכם שלום וישוחח איתו על הח"כ הפורש, ועל הסיפור הגדול שהוביל לפרישתו.

בערב כיפור זה קרה, יו"ר תנועת שס אריה דרעי נפגש עם נשיא המועצת לשיחה ארוכה על התקופה האחרונה והסוערת בשס, דרעי שמע את דברי חכם שלום, ונראה כי אחרי החג הוא צפוי לפעול בעניינו של גואטה, ולקבל החלטה האם לחזור ולממש את החוק הנורבגי במפלגה.

ע"פ גורמים בשס הפגישה תעסוק בעתידו של ח"כ גואטה בתנועה. אתמול החליף גואטה את תמונת הפרופיל בפייסבוק ל"ש'ס המהפכה חוזרת" רמז לבאות למרות כל הלחשושים על רצונות כך שהח"כ פוזל למפלגות אחרות.

גורמים במפלגה הוסיפו שלמיטב הבנתם לדעת מרן חכם שלום גואטה כבר קיבל את עונשו, ועצם התפטרותו היא הבנה כי הוא מכה על חטא, כך שאין עניין להרחיק אותו מהמפלגה, אלא ההפך להשתמש בכוחו החזק בעקבות החיבור לשטח.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גם אם גואטה טעה אפשר לתקן תנו למרן ראש הישיבה להחליט

  אין על דרעי

  שלמה |
  הגב
 2. דרעי מעודד תועבה איכסססססססססססססססססססססססססססססססססס

  גועל נפש הדרעי הזה יותר מגואטה התועבההההההההההה

  הגנב והתועבה בפעולהה |
  הגב
 3. כך דרעי מרמה את חכם שלום! מכלוף די לביזוי רבנים

  לך הביתה שפל ומתועב לך אם גואטה הזבל

  דוחה ומגעיל הדרעק והגורטאה |
  הגב