פגישת מרן הגר"מ מאזוז עם בן חכם שלום / התמליל המלא

התמליל המלא מהפגישה בין בנו של נשיא המעוצת הרב יעקב כהן למרן ראש הישיבה הרב מאיר מזוז שליטא

הערב הגיעו למעונו של מרן ראש הישיבה הגר"מ מאזוז, הרב יעקב כהן בנו של נשיא מועצת החכמים של ש"ס, בשליחותו של אביו, להעניק לרב את ספרו.

כאמור במהלך הפגישה הגיש הרב יעקב כהן, את ספרו של אביו נשיא המועצת, 'דברי שלום' למרן ראש הישיבה, עם הקדשת חכם שלום, כאשר בתום פגישה העניק לו בחזרה את ספרו החדש, עם הקדשה עבור חכם שלום.

בתיאומים שקדמו לקיום המפגש, ביקש הרב שהפגישה תעסוק רק בענייני הלכה ותורה, ולא בפוליטיקה, עם זאת במהלך הפגישה, העלה הרב יעקב כהן את הנושא בפני הרב, והציע לאיחוד בין 'יחד' לש"ס.

הרב הפתיע ולא שלל את השלום, ואמר: "ב"ה אין מחלוקת בין רבנים, אבל לכל אחד יש דרך משלו, לקרב את עם ישראל, ולחזק כוחות בשביל התורה. וצריך לכבד אותה. אנחנו תמיד היינו בעד שלום ואחדות. אדרבא שבו עם אלי ישי, ותסכמו על חלוקת הריצ'רץ, אחד אחד.

על כך שהרב סומך דווקא על אלי ישי הגיב הרב: "על אלי ישי הרב עובדיה אמר עליו בכל ביתי נאמן הוא, כתב בספריו, לכו אליו תדברו איתו"
 

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי הוא ראשון לסיבת מפלת ש"ס !

  הרס והורס כל חלקה טובה .
  שלא תיפלו במלכודת שלהם .
  אנחנו נלך אחרי מרן ראש הישיבה באש ובמים . ורק מפלגתו של ר' אליהו ישי תעלה מעלה מעלה , ובע"ה תרסק לחלוטין את הרשעים הללו מש"ס .

  אישפוי |
  הגב
 2. בשום אופן לא ללכת עם השסניקים

  תנו להם להתרסק ובגדול ! זו שעתם היפה .
  חג שמח לכם שסניקים .

  אורי |
  הגב
 3. ליחד יש שם טוב חבל להתלכלך בשס

  לשס יש שם נורא ברחוב אנשים מתביישים בשס

  נועם |
  הגב
 4. אם "יחד" ילכו עם ש"ס הם יפלו

  אסור שהחיבור הזה יקרה..הרב מזוז תפקח את העיניים הם נבוכים סגר עליהם המדבר..הם מרגישים שהם מתרסקים ש"ס פיתאום באים אליכם?..אנחנו רוצים לבחור בכם ולא בש"ס..עייפנו מש"ס שעושה חילול ה' בכל הארץ..אין כבר תאים בבית הסוהר לחבריה

  יוסף |
  הגב
 5. בסוף יזרקו אותו כמו ניסים זאב

  נקווה שאלי לא יפול ברשת

  אלי תיזהר שלא יעשה לך מה שעשה לרב ניסים זאב |
  הגב