פה אחד: ח"כ מקלב – יו"ר ועדת המשנה למאבק בתאונות דרכים

המינוי לוועדת המשנה של ועדת הכלכלה התקבל פה אחד • ח"כ מקלב: "נקווה שהגורמים הרלוונטיים יפעלו בנושא כל העת ולא רק כאשר מתרחש חלילה אסון"

ועדת הכלכלה של הכנסת בחרה היום פה אחד בח"כ אורי מקלב (יהדות התורה) שיעמוד בראש ועדת המשנה למאבק בתאונות הדרכים. ועדת המשנה למאבק בתאונות דרכים תדון בכל הסוגיות הנוגעות להשקעת והיערכות משרדי הממשלה השונים למניעת תאונות דרכים כמו גם פעילותם בנושא של הרשויות המקומיות, חברות התשתיות והכבישים, משטרת ישראל וכוחות החירום וההצלה.

בפתח הדיון ציין יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני) כי ועדת הכלכלה רואה חשיבות רבה בנושא המאבק בתאונות הדרכים וכי ועדת המשנה מוקמת מתוך מטרה להציב את הנושא בראש סולם העדיפויות תוך ליווי פרלמנטרי מלא.

"מתוך חשיבות הנושא, ביקשתי מח"כ אורי מקלב לעמוד בראש ועדת משנה אחראית וחשובה זו. מעבר לדאגה לחייהם של מאות הרוגים ואלפי פצועים בשנה בתאונות דרכים, יש מגוון רחב של סוגיות שהוועדה יכולה לעסוק בהן כדי להביא להגברת הזהירות והבטיחות בדרכים", אמר ח"כ כבל.

יו"ר ועדת המשנה הנבחר, ח"כ אורי מקלב, הדגיש כי "לוועדת המשנה למאבק בתאונות הדרכים ישנה אחריות רבה, בין אם בדרכים לצמצם את הקטל בדרכים ובין אם זה בדרכים להגדיל את החינוך והמודעות בישראל לזהירות בדרכים. המאבק בתאונות הדרכים הוא באמצעות השקעה בתשתיות ובחינוך ואנו מקווים כי הגורמים הרלוונטיים יפעלו בנושא כל העת ולא רק כאשר מתרחש חלילה אסון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.