פוזל למסורתיים? חשיפה: הרצוג שוקל להציב מועמד חרדי מזרחי במקום ריאלי

ל'קוקר' נודע כי הרצוג שוקל להציב מועמד חרדי ממוצא מזרחי, בצמרת המפלגה, היו"ר של המחנה הציוני החל בשבועות האחרונים לקיים מפגשים עם פעילים חרדים ממוצא מזרחי, מתוך מטרה לשנות את הדימוי האשכנזי של המפלגה.

מפלגת העבודה מתקרבת למסורת? בחודש האחרון החל יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג להיפגש עם מתפקדים חרדים במפלגתו בכדי לחולל מהפך תודעתי באג'נדה של המפלגה המזוהה מימי מפא"י עם השבט הלבן .

בניגוד לרושם שנוצר בתקשורת כביכול הרצוג הרים ידיים ומתכוון לזנוח את המאבק על ראשות מפלגת העבודה, אז שלא .

ל'קוקר' נודע כי מאחורי הקלעים הרצוג פעול במרץ על מנת להחיות מחדש את המחנה הרדום של מפלגתו שמתקשה להתאושש מהמפלה בבחירות ומהצניחה המתמדת בסקרים.

ל'קוקר' נודע כי הרצוג שוקל להציב מועמד חרדי ממוצא מזרחי, בצמרת המפלגה, אותו איש ציבור כך מקווה הרצוג יצליח לשנות את התדמית של המפלגה ובכך לסחוף אחריו קולות אחרים שיעניקו להרצוג הזדמנות נוספת ותירוץ מספק לעמוד בראש המפלגה.

בכך לא מסתפק הרצוג,  היו"ר של המחנה הציוני החל בשבועות האחרונים לקיים מפגשים עם פעילים חרדים ספרדים, מתוך מטרה לשנות את הדימוי האשכנזי של המפלגה.

היום (חמישי ) ברמת גן יערוך אלדד יניב מפגש עם מתפקדים חרדים של המחנה הציוני, בתפריט המוצע למתפקדים: צ'ולענט חם ועסיסי .

בתווך, מנהל הרצוג קרב לדחיית הפריימריז בעוד כשנה על מנת למשוך זמן,  מול יריבתו המרה ח"כ שלי יחימוביץ'.

יחימוביץ דחתה את הצעת יו"ר מפלגתה העבודה, לקיים פריימריז להנהגת המפלגה בעוד שנה, היא טענה שזו החלטה לא חוקתית, בשעה של משבר אמון חריף עם הציבור. הרצוג תקף אותה וכינה את התרבות הפוליטית של יחימוביץ' פלגנית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.