"פולארד ניסה למכור חומרים למדינות אחרות"(הקלטה)

יו"ר השדולה למען פולארד בראיון: קשה לנו לתפוס את הרעיון שאדם בוגד במולדתו, אבל זה מזכיר את הסיפור של וענונו". האזינו

שחרור פולארד: יו"ר השדולה בכנסת לשחרורו של פולארד, ח"כ נחמן שי, העניק הבוקר ראיון ל'קול ברמה' והתייחס להתפתחויות האחרונות. האזינו לראיון המלא (באדיבות רדיו 'קול ברמה')

"היו לנו סימנים מוקדמים שהוא ישוחרר במועד הזה, גם באופן רשמי, וגם קיבלנו על כך כל מיני אינדיקציות אחרות, אני שמח שהפרשה הזאת הסתיימה, קודם לפולארד עצמו, וגם ליחסי ארצות הברית ישראל שעברו פרק מאוד קשה, גם לקהילה היהודית בארה"ב שהנאמנות שלה לארצות הברית עמדה בספק"

על סיפורו של פולארד אמר ח"כ שי "ברור שאנחנו לא יודעים את הסיפור כולו, וברור שאנחנו לא יודעים מה מהות החומרים הביטחוניים שהוא גנב והעביר לנו. ובכלל קשה לנו לתפוס את הרעיון שאדם בוגד במולדתו. אם אני אשווה את זה לסיפור של וענונו אתה תגיד אה משהו דומה? אתה לא תאהב את ההשוואה הזאת, אבל זה הסיפור זה אנשים שעבדו בתוך הממסד הביטחוני"

שי הוסיף: "הוא ניסה למכור חומר גם למדינות אחרות, לא רק לישראל. אבל אני לא רוצה לפגוע בו היום אני חושב שזה לא יהיה נכון וראוי היום. בסופו של דבר ישראל קיבלה אחריות למעשיו, בסופו של דבר הוענקה לו אזרחות ישראלית שאומרת משהו לכל אחד מאתנו, ולכן אני חושב כמו שהכלל אומר מודה ועוזב ירוחם. צריך היה לתת לו מזמן לצאת הביתה"

בסיום הראיון אמר ח"כ שי: "היה פה כסף, הוא קיבל תשלום על מעשיו, הוא קיבל תשלום, אולי לא קיבל הכל אבל קיבל תשלום. זה גם סוג של ריגול".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.