פוליטיקה ישנה • כתב אישום הוגש נגד נפתלי בנט על-ידי עיריית ירושלים • העילה: תליית מודעות לא חוקיות

הבטיח פוליטיקה חדשה, אך כבר הבוקר (ה') מתפרסם על כתב אישום נגדו: שר הכלכלה והמסחר החדש, נפתלי בנט, שגם מחזיק בתיק המופקד על ענייני בירת ישראל, יצטרך להתמודד מול כתב אישום שהגישה נגדו נציגות היועץ המשפטי לממשלה בשמו של ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת.
כתב האישום שהוגש הימים אלו, הוא בשל עבירות לכאורה על חוק עזר עירוני בירושלים בגין תליית עשרות שלטים ברחבי העיר במקומות אסורים. לפי כתב האישום, השלטים נתלו בעת שבנט התמודד בפריימריז. בכתב האישום נטען כי 28 מודעות נתלו במקומות לא מוסדרים, נגד חוק העזר העירוני.

גורמים בעירייה ציינו אמש כי עבירה על חוק עזר עירוני חמורה יותר מחניה במקום אסור, אך לא מדובר בעבירה פלילית. בעירייה ציינו עוד כי באחרונה פנו מספר מפלגות לעירייה על מנת להסדיר את הקנסות שהוטלו עליהם. גם בנט נמצא בימים אלו במשא ומתן מול עיריית ירושלים במטרה להסדיר את חובותיו.
מלשכתו של בנט נמסר בתגובה: "ייתכן שהפעילים בפריימריז היו נלהבים מדי ואנו כמובן נבדוק זאת, חשוב לשמור על חזות העיר וניקיונה".
יציון כי במסגרת אכיפת חוק עזר עירוני, בעיריית ירושלים הגישו כתבי אישום נגד מרבית המפלגות. עם זאת, רק כנגד מועמדים בודדים הוגשו כתבי אישום פרטניים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.