טופ פולישינג בחירה נכונה של חברת פוליש

לפני שאתם מתחילים בתהליך החיפוש אחר חברת פוליש, הגדירו לעצמכם מה אתם צריכים – האם אתם מעוניינים בפוליש אקרילי, פוליש ווקס או שחברות ניקיון רגילות מספיקות לכם.

פוליש אקרילי הנו תהליך של חימום המרצפות והברקתם לשם יצירת מראה רטוב תוך החדרת חומרי הגנה למרצפות כדי שיאריכו ימים.

פוליש ווקס גם הוא תהליך שיעניק למרצפות מראה מבריק, אם כי פחות מאשר באמצעות פוליש אקרילי, וישמור על המרצפות לאורך זמן בזכות ציפוי מגן חיצוני.

אז איך לבחור חברת פוליש?

  • בקשו המלצות – ישנן חברות פוליש טובות יותר וטובות פחות, כדי לוודא שאתם זוכים לשירות הטוב ביותר, הסתמכו על המלצות. במידה ואינכם מכירים אנשים שהשתמשו בשירותי פוליש ויצאו מרוצים, עשו רשימה של חברות פוליש שונות שעונות על הפרמטרים שיוצגו בהמשך ובקשו מהן המלצות. גם המלצות של לקוחות קודמים שאתם אינכם מכירים יוכלו להאיר את עיניכם לגבי איכות חברת פוליש. ויותר מכך – במידה וחברת פוליש לא מעוניינת להציג בפניכם המלצות הדבר יכול להוות סימן אזהרה שלא כדאי לכם להשתמש בשירותי הפוליש שלה. בכל מקרה עומדת בפניכם האופציה לחקור אודות חברת הפוליש באינטרנט ולדלות עליה פרטים בפורומים כך וחשוב שתעשו כן ולא תסמכו על המזל שלכם בעת הבחירה.

 

  • אילו כלי עבודה יש לחברה? בין אם פוליש אקרילי ובין אם באמצעות הזמנה של פוליש ווקס, יש צורך במכשור מיוחד המותאם לכך ועומד בסטנדרטים של איכות. התעניינו בעת חיפוש חברת פוליש בסוג המכשור בו היא משתמשת. רשמו לעצמכם את התשובות ובדקו באינטרנט, במקרה ואינכם מבינים בתחום, אם אכן מדובר במילה האחרונה של כלי עבודה לביצוע פוליש אקרילי או ווקס. בנוסף, במידה ואתם מעוניינים בחברות ניקיון, אשר מספקות גם שירותי ניקיון בנוסף לשירותי הפוליש, שאלו אותם בדבר כלי העבודה שלהם וודאו שהם אכן איכותיים. מתוך אופן המענה על שאלותיכם בדבר איכות כלי העבודה תוכלו ללמוד הרבה על החברה שכן חברת פוליש שעונה לכם בקצרה ומתייחסת בזלזול לרצון שלכם לדעת עוד, אינה חברה שתתייחס אליכם בכבוד כלקוחות.

 

  • בקשו פגישת ייעוץ – לפני שאתם מסכימים לשכור את שירותיה של חברת פוליש מסוימת הזמינו נציג לביתכם לפגישת ייעוץ כדי שיבחן את העבודה שעתידה להיות וכך לא תוכל חברת הפוליש לטעון שלא נמסרו לה כל הפרטים ושיש לשנות את המחיר בגלל שהעבודה גדולה ומסובכת יותר מכפי שהוצג. בפגישה זו תוכלו לקבל מידע קונקרטי יותר לגבי עבודת הפוליש בבית שלכם ולא תהיו באוויר לגבי אף פרט. מעבר לזה, בפגישה אחד על אחד עם נציג, תוכלו לבסס רושם בצורה מקיפה יותר ולדעת בוודאות אם אכן מדובר בחברה איכותית עם יחס אדיב או שמדובר בחברת חאפרים שממנה עדיף להתרחק.

 

  • חתמו על חוזה – תמיד דרשו חוזה בכתב המפרט את חובותיה של חברת הפוליש כלפיכם, כמו גם את משך זמן העבודה וכמובן את העלות. החוזה הוא הדרך שלכם להבטיח שהתנאים שהובטחו לכם אכן יקוימו, ובמידה והם לא, יש לכם תרופות בחוק לשם דרישת פיצוי. באין חוזה כתוב וחתום, קשה להוכיח ולזכות בפיצוי הולם במקרה של אי עמידה בתנאים.

 

  • ואחרון חביב: המחיר – בצעו השוואת מחירים בטרם אתם מסכימים לביצוע עסקה עם חברת פוליש מסוימת כדי לוודא מה המחירים הסטנדרטים לעבודת פוליש. תוכלו לבקש הצעות ממספר חברות ולבחור בחברת הפוליש שהציעה את המחיר האטרקטיבי ביותר. אך זכרו כי מחיר אטרקטיבי אינו המחיר הזול ביותר בהכרח שכן מחיר זול ביותר עלול להעיד על איכות העבודה. ואל תשכחו לוודא המחיר המוצע כולל מע"מ!

מאמר בחסות חברת טופ פולישינג – www.top-polish.co.il

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.