פונוביז': כל העצורים שוחררו, השופט: "החשדות לא מצדיקים את מעצרם באישון לילה"

הדרמה בופונוביז': בית המשפט הורה לשחרר את כל הבחורים שנעצרו במהלך הפשיטה המשטרתית בליל אמש. ארבעה בחורים הורחקו מבני ברק "לצורך הרגעת הרוחות". השופט מתח ביקורת על אופן המעצר: "לא מוצדק"

הדרמה הלילית בפונוביז': במהלך הבוקר שוררו ממעצר כל הבחורים שנעצרו אמש בפשיטה המשטרתית, כאשר ארבעה בחורים הורחקו לארבעה ימים מבני ברק "לצורך הרגעת הרוחות".

שופט בית משפט השלום שהחשודים הובאו בפניו מתח ביקורת על התנהלות המשטרה באירוע: "לאחר ששמעתי את טיעוני הסינגורים הרי שיש ממש בדבריהם שלא היה מקום לעצור את החשודים ולהביאם לבית המשפט זאת גם אם מדובר בסיכסוך רב שנים בישיבה שהביא להגשת תלונות רבות במשטרה", כתב השופט והוסיף: "החשדות המיוחסים לחשודים שבפניי ולגילם הצעיר לא הצדיק את מעצרם באישון לילה והבאתם לבית המשפט".

כזכור, משטרת מרחב דן ביצעה באישון ליל מעצרים בישיבת פוניבז' בבני ברק, וזאת, במסגרת חקירת הרס רכוש הישיבה והפרעות חוזרות ונשנות לסדרי הישיבה במהלך תפילת מעריב.

מאות שוטרים ממרחב דן פרצו בסמוך לשעה:2:00 לפנות בוקר לפנימיית הבחורים מפלג "המחבלים" וביצעו מעצרים על פי רשימה מסודרת של הבחורים "המבוקשים" לחקירה בשל מעורבותם בהשחתת רכוש ובגרימת נזק לישיבה.

על פי עדויות משטח הישיבה לפחות 15 בחורים נעצרו עד כה במהלך הפשיטה כשהם מובאים היישר אל תוך רכבי שירות בתי הסוהר, מאות בחורי הישיבה התעוררו בשל הפשיטה והתעמתו עם כוחות המשטרה.

צפו בדרמה
[alooma ref="bb592b4a7efb9301c5102fe6e0854bc0.avi" src="1" autoplay="1" pid="0"]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פרשת השחיתות החדשה במשטרה המשטרה עובדת אצל השונים

    עדי מאירי |
    הגב