פוניבז': פלג "המחבלים" פרץ בשירה בעיצומה של התפילה (וידאו)

גבעת הישיבה בפוניבז' שוב סערה הערב: בחורי פלג "המחבלים" פרצו בשירה ובצעקות בעיצומה של תפילת מעריב. צפו בוידאו

גבעת הישיבה בבני ברק שוב סערה הערב, כאשר עשרות בחורים מפלג "המחבלים" בראשות הגר"ש מרקוביץ פרצו בשירה ובהתפרעויות במהלך תפילת מעריב בנוכחותו של ראש הישיבה הגרב"ד פוברסקי.

כזכור, ישיבת פוניבז' סערה בעיצומו של חודש אלול האחרון אז שוטרים פרצו לישיבת פוניבז' ועצרו מספר בחורים מפלג "המחבלים" בחשד שהיו מעורבים בהרס ספריית הישיבה שהכילה ספרי קודש יקרי ערך רבים.

ימים לאחר מכן פרסם הביטאון הליטאי 'יתד נאמן' מודעה המבקשת מאספני הספרים שלא לרכוש ספרים של הישיבה במידה ויוצגו למכירה או לחילופין להחזירם לישיבה.

"עקב הגניבה אמש בספריית ישיבת פוניבז', באנו בבקשה ואזהרה לבל יהין אדם לקנות ח"ו אי מאלו הספרים שהינם הקדש ורכושה הפרטי של ישיבת פוניבז', הן על פי דין תורה והן על פי החוק, וח"ו אם התגלגל לאי מישהו מן הספרים מתבקש להחזירם לישיבה", מבקש במודעה הרב יעקובוביץ’ האחראי על הספרייה בישיבה.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל אחד מפלג המחבלים שהתפגר או יתפגר גורם לי לשמחה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בושה וחרפה ,רק לפני שבועיים נכנס ידי עשיו למקום תפילה קולו של יעקב ועשה טבח באמצע התפילה
  חבל שבחורי ישיבה שיש להם אחריות על עם ישראל,במקום להרבות באחדות,עוסקים בשטויות וכבוד

  אריה |
  הגב
 3. אני כאבא לבנים ובנות, אשר רואה את הדברים הללו ועיניו כלות ומזועזעות, פונה בתחינה להורים אבות ואמהות: אל תקחו חתן מישיבת פונוביז !!!! הוא יידע עוד קושיה של השאגת אריה, עוד רבי שמואל, עוד קובץ שיעורים, עוד קהלות יעקב, יכול להיות שייצא ממנו למדן או ידען, אבל מצד שני הוא ייצא מושחת ענק במידות, חסר דרך ארץ, והלא כבר אמרו חכמים דרך ארץ קדמה לתורה. בחורים ששרים באמצע תפילה קדושה כשאחרים עומדים לפני מלך מלכי המלכים, אמורים לצאת ירודים ומושחתים בכל הענין של "בין אדם לחבירו" אם ברצונכם לכפות לפני בנותיכם עמי ארצות ומושחתים במידות וחסרי דעת נבערים, אז אל תקשיבו לי!!!!!

  יוני |
  הגב
 4. אנא, אל תשחקו לידיהם, אין שום תועלת מלפרסם ברבים בושה שכזאת.

  איתי |
  הגב
 5. חולי נפש, חוץ מלהסתכל עליהם בתור אנשים שלא יודעים משנה ברורה מה קורה למי שמזלזל במקום תפילה, ומפריע בשעת התפילה, שייהנו

  אברהם |
  הגב
  • אכן, יש מספיק נייעס במדינה ההתעסקות בנושא מיותר ולא מעניין

   מיקי |
   הגב