פורים לפנים: איפור פנים לתחפושת מושלמת • צפו בוידאו

איך מתאפרים לנמר? ולפרפר? ומה עם סוס פוני? ונמר? לקראת פורים קבלו סדנת איפור מקצועית עם המאפרת בתיה מנחם, מאפרת כלות המעבירה סדנאות אישיות ברחבי הארץ, וכמה טיפים לאיפור פורים מושלם

כולם במרץ בהכנות לפורים, בוחרים תחפושות ומתקשטים באביזרים מתאימים. לקבלת המראה המושלם, חשוב לדעת איך להתאפר. לכבוד החג המתקרב ביקשנו מהמאפרת בתיה מנחם ללמד אותנו איפור שלם לפורים. איך לעשות סוגים שונים של איפורים ובאופן די פשוט: נמר, פצוע, עכבר, שפן, פרפר ועוד. אז תתחילו להתאפר!

בתיה מנחם מאפרת כלות ומעבירה סדנאות אישיות למגוון רחב של נשים ברחבי הארץ, ובנוסף מלווה כלות ביום המרגש שלהן. כעת היא מעבירה לנו סדנה קצרה איך לאפר את הילד/ה שלך לסוס פוני או נמר.

צפו בוידאו, מיוחד ל'אקטואליק':

איזה טיפים תוכלי לתת לאמהות ונערות לאיפור פורים? במה כדאי להשתמש באיפור לפורים או: האם אפשר להשתמש באיפור רגיל?

הטיפ הכי גדול שיש לי לתת לפורים הוא לתת לדמיון להשתולל. לדוגמא: לקחת אומן או דמות שאתן אוהבות או את התחפושת שמדובר בה, ופשוט לתת לה לבוא לידי ביטוי על הפנים.

ברור שאפשר להשתמש באיפור רגיל וגם באיפור זול (לא חייבים לקנות את היקר). בסרטון שלי תוכלו לראות איפור מקצועי על ידי מוצרים שנוחים לקניה כדי שתוכלו לקנות בעצמכן.

האם יש אפשרויות אחרות לנשים או נערות שהן אלרגיות לאיפור ובכל זאת רוצות להתאפר בפנים לפורים?

כן, אפשר להתאפר במוצרים אישיים או מוצרים על בסיס מים או מינרליים.

איפור זה חלק ממך?

בכל פעם שאני לוקחת מברשת ונפגשת עם עומק ויופי כל יום, כל פעם מחדש עם מישהי אחרת, זאת הרגשה של אושר והאהבה ליצירתיות ולמקצוע, הסיפוק של המבט הראשון והתגובה הראשונה של הלקוחה, ההלם, החיוך, האושר ולפעמים הבכי… המשפט שמלווה אותי תמיד במקצוע שלי הוא שהן אומרות לי "איזה יפה עשית אותי" ואני מיד אומרת "כל הלקוחות שלי יפות, אני רק מדגישה את היופי שלכן".

ביום יום שלך את מאפרת כלות ונשים לארועים

ביום יום אפשר לומר שהמקצוע מתחלק לשניים, בין איפור כלות, סדנאות ושגרת הביוטי אני עוסקת באיפור קבוע ומיקרובליידינג.

ההתעסקות עם עולם היופי ביום כל כך מרגשת לנשים. מה ההרגשה שלך לגבי היום הזה, בו את מאפרת כלה?

את האמת, שיא הרגש ותחושת הסיפוק מגיעים ביום שלמחרת. ההודעה, הטלפון והפרגון מהלקוחה שביום המיוחד שלה אני הגשמתי לה חלום, מזכירה לי שוב למה אני נשארת נאמנה באהבה למקצוע שרגש ויופי מתחברים בו.

תני לנו סיפור יוצא דופן שאת זוכרת מעבודתך כמאפרת.

החוויה הכי יוצאת דופן ומרגשת שחוויתי במקצוע, היה כשהשתתפתי בפרויקט "מתנדבים בארץ החיים". זהו פרוייקט עידוד ותמיכה לנשים שחולות בלוקמיה/ אמהות של ילדים חולים.

הכרתי נשים מדהימות שבכמה שעות גרמו לי לצחוק לבכות להתרגש ובעיקר להעריך את החיים להרים את העניים ולומר תודה יום יום.

מבין כל הסיפורים פגשתי אישה מדהימה שתוך כדי האיפור ספרה לי שתקופה מסויימת לא היה לה שיער והיא עדיין מרגישה חיוורת. כשסיימתי היא הביטה במראה ופרצו ממנה דמעות של אושר והיא אמרה לי: "אני לא מאמינה שזה ריסים שלי וזה הגבות שלי, אני יפה!"

כך מחזירים חיוך לנשים. בתיה עם מתאפרת

מה יש לך בתיק באופן קבוע? 

טוב אז ככה, מעבר למוצריי איפור בלי סוף, הדברים הקבועים בתיק שלי הם: מסטיק מנטה, מקבע ומגבונים… אהה וכמובן את המראת לד שלי שנותנת לי תאורה וצילום.

מה לעולם לא תשכחי כשאת יוצאת מהבית?

לנשק את המזוזה ליום מוצלח.


האם אופנה מדברת אליך, ובאיזה אופן מעשי את משתמשמת ביומיום שלך?

בהחלט כן,  מותגי אופנה בהחלט נכנסים לי לשגרת היום יום אבל אצלי הדגש העיקרי הוא הכיסוי "הכתר שלי". בגלל שאני עובדת במגזר מעורב, הערכה שאני פוגשת ביום יום בזכות הסטייל והלוק שלי הוא עצום, ןלכן חשוב לי לדגם את עצמי בצניעות, סטייל, וכיסוי מיוחד.

איפור והפקה: בתיה מנחם

 

איפור פורים / בתיה מנחם

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.