פיגוע או תאונה? תושבת עמנואל נדרסה למוות

הבוקר הותר לפרסום שמה של הישראלית בת ה-42 שנדרסה למוות אמש (חמישי) על ידי נהג מונית פלסטיני בצומת חוות גלעד שבשומרון – חווה רויזן תושבת עמנואל. בצהל מעריכים כי מדובר בתאונה, אך חוקרים אופציות נוספות

הבוקר הותר לפרסום שמה של הישראלית בת ה-42 שנדרסה למוות אמש (חמישי) על ידי נהג מונית פלסטיני בצומת חוות גלעד שבשומרון – חווה רויזן תושבת עמנואל. המונית נמלטה מהזירהלכיוון צומת ג'ת וכוחות צבא החלו בסריקות אחר המפגע. הנהג, גבר כבן 60, הסגיר את עצמו למנגנוני הביטחון הפלסטיניים וטען מצדו שמדובר בתאונה. בצה"ל טוענים כי ייתכן שמדובר בתאונת דרכים, אך טרם נשללו כיווני חקירה אחרים.

הלוויתה של חוה חיה רוזין הי"ד מפיגוע הדירה אתמול בכניסה לחוות גלעד תתקיים בשעה 13:00בבית העלמין ירקון.

ביישוב עמנואל ספדו לה: "אנו מחזקים את ידי הבעל והמשפחה בשעה קשה זו. המנוחה ובעלה אנשי עמל צנועים, גרים בעמנואל 16 שנים. המשפחחה מלווה על ידי גורמים מקצועיים".

דותן מעצרי, חובש בכיר על אופנוע מד"א, ופראמדיק מד"א בועז מלכה סיפרו: "כשהגענו למקום הבחנו בצומת המוארת בכביש 60 סמוך לחוות גלעד, באשה בשנות ה-40 ששכבה בתעלה בצד הדרך, היא הייתה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה וסבלה מפגיעה רב מערכתית, ,הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו בדיקות רפואיות, מצבה היה קריטי ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.