פיגוע באריאל: ישראלי נרצח בדקירות סכין

לפני זמן קצר התקבל דיווח על ישראלי שנפגע באירוע טרור, ככל הנראה מדקירות. בבית החולים נקבע מותו של הפצוע

אחרי תקופה רגועה יחסית של כחודש – שוב אירוע טרור קשה: מחבל חמוש ב 2 סכינים התנפל על יהודי שעמד בכיכר אריאל לכיוון תפוח פצע אותו אנוש ואז המחבל פתח בריצה קצין צה"ל זיהה אותו רץ עם הסכינים וניגח אותו עם הרכב המחבל קם והמשיך במנוסה הקצין ניגח אותו שוב עם הרכב והמחבל קם בשנית ונמלט לכיפל חארס. בביה"ח נקבע מותו של הנדקר בפיגוע בכניסה לאריאל.

מ'מגן דוד אדום' נמסר כי "בשעה 14:26 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על דקור ברחוב שדרות ירושלים באריאל. מדיווח ראשוני בלבד של חובשים ופראמדיקים של מד"א במקום פצוע אורח קשה".

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "בהגעת פרמדיק וחובשים מתנדבים באיחוד הצלה סניף שומרון הם נתקלו בגבר שסובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון וללא הכרה. לאחר טיפול רפואי ראשוני של כוחות ההצלה בזירה, הפצוע פונה תוך כדי פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים".

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א מרדכי יעקב פדר סיפר: "כשהגענו למקום חברנו לכוח רפואה של צה"ל שהעניק במקום טיפול רפואי ראשוני מציל חיים לגבר כבן 30 ששכב מחוסר הכרה עם פצעי דקירה בפלג גופו העליון. המשכנו בטיפול הרפואי שכלל פעולות החייאה מתקדמות, תרופות ועצירת דימומים כשמצבו קשה.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "אירוע קשה מאוד. מחזקים את חיילי צה"ל, לצערנו מדובר במקום עליו התרענו אינספור פעמים בעבר, מקום שמשמש כמקום לירידה של המוני שבח"ים מהתחבורה הציבורית הישראלית בשומרון. פיגוע קשה שני בחודש. תושבי השומרון חזקים. הטרור לא ינצח אותנו".

צילום: דוברות מועצת שומרון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.