פיגוע בבקעת הירדן: יהודי נרצח באכזריות ואשתו נפצעה במכות גרזן ע"י מחבלים • ראש המועצה מתאר את הזוועה • צפו:

פיגוע חמור אירע הלילה בכפר הנופש 'ברוש הבקעה' שבבקעת הירדן. עד כה ידוע, כי סמוך לשעה 00:50 הוזעקו כוחות ההצלה בעקבות דיווח על גבר פצוע אנוש ממכות שקיבל משני צעירים פלסטינים באמצעות ברזלים, נשק קר כהגדרת המשטרה.

מהפרטים עולה, כי שני צעירים פלסטינים חדרו לביתם של בני הזוג, האישה הצליחה לברוח כשהיא מדממת, אך הגבר נתפס והוכה קשות למוות.

האישה פונתה לבית החולים העמק בעפולה כשהיא במצב קל עד בינוני. כוחות גדולים של המשטרה וצה"ל נמצאים במקום, ומבצעים חיפושים אחר המחבלים שברחו מהאיזור. צה"ל הציב מחסומים בגיזרה כדי ללכוד אותם.

דוד אלחיאני, ראש מועצה אזורית בקעת הירדן סיפר בזעזוע על הרצח הנורא, "קצת לפני השעה 1:00 קיבלנו הודעה ששני מחבלים חדרו לישוב ברוש, סמוך למכולה. הגעתי למקום תוך 10 דקות והסתבר לנו ששני בני זוג שמעו את הכלבים והבעל יצא החוצה לבדוק",

אלחיאני מספר כי "ברגע שהוא יצא מהדלת האחורית, שני המחבלים התנפלו עליו ורצחו אותו בצורה ברוטלית. זה פיגוע קשה", לדברי ראש המועצה: "כשהאישה הבינה שמדובר בפיגוע ושמעה את בעלה צועק 'תעזבו אותי', היא ברחה דרך הדלת הראשית. "הם רדפו אחריה וזה מה שהציל את חייה", מציין ראש המועצה בתקוה שמיד יתפסו את המרצחים.

כפר ברוש הבקעה נמצא סמוך לכביש 90, דרומית לצומת מחולה, כ-15 דקות נסיעה מבית שאן.

צפו בעידכון מפי דוד לחיאני ראש המועצה – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.