פיגוע בירושלים: חרדי נדקר – ברקת ומאבטחיו ניטרלו את המחבל – שידור חוזר

חרדי בשנות העשרים לחייו נדקר בכיכר ספרא בירושלים. מצבו מוגדר בינוני עד קשה. כוחות מד"א נמצאים בזירה ומעניקים לו טיפול. הצטרפו לשידור החי בערוץ 2

הטרור חוזר לירושלים: חרדי בשנות העשרים  לחייו נדקר בכיכר ספרא בירושלים. מצבו מוגדר בינוני עד קשה. כוחות מד"א נמצאים בזירה ומעניקים לו טיפול.

[alooma ref="97787d26ed676eba6857753bcd95263e.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

צילום: דוברות זק״א

ראש העיר ירושלים ניר בר ברקת ומאבטחו ששהו בסמוך, ניטרלו את המחבל – ערבי כבן 18, שוהה בלתי חוקי – והחזיקו בו עד להגעת כוחות המשטרה.

ראש עיריית ירושלים ניר ברקת ומאבטחיו עצרו היום (ראשון) את החשוד שדקר אדם בן 27 בין כיכר ספרא לכיכר צה"ל, עד להגעת כוחות המשטרה למקום. ראש העיר ברקת נתן עדות לשוטרים שחוקרים את נסיבות המקרה. "נסעתי עם הרכב סמוך לכיכר צה"ל, כשפתאום הצוות שלי ראה בסמוך אלינו מחבל עם סכין", סיפר ברקת. "קפצתי יחד עם המאבטח שלי מיד מהאוטו, הוא שלף עליו את הנשק ותפסנו יחד את המחבל עד להגעת המשטרה". הפצוע נפגע באורח בינוני ופונה לבית החולים שערי צדק בעיר. החשוד הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

מאיחוד הצלה נמסר: צעיר חרדי נדקר בכיכר צה"ל בירושלים, מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'ירושלים' מעניקים לו טיפול רפואי ראשוני ובשלב זה מצבו מוגדר בינוני – בהכרה מלאה, עוברי אורח מסרו כי הרקע ככה"נ לאומני, נסיבות האירוע בבדיקה של משטרת ישראל.

החשוד באירוע הדקירה שאירע לפני זמן קצר (ראשון) בירושלים הוא שוהה בלתי-חוקי בן 18. על פי החשד, הוא דקר באמצעות סכין גבר בין כיכר ספרא לכיכר צה"ל. מאבטח מעיריית ירושלים שהיה במקום לכד את החשוד עד להגעת השוטרים, והוא מועבר כעת לחקירת כוחות הביטחון. הנדקר נפצע באורח קל עד בינוני ופונה לבית החולים שערי צדק בעיר.

צילום סוכנות תצפית: הצטרפו לשידור החי בערוץ 2 באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.