פיגוע דקירה בבקעה – שוטר נפצע קל

פיגוע דקירה בכביש הבקעה: מחבלת דקרה הבוקר (חמישי) שוטר שכיוון את התנועה בעקבות עץ שקרס על הכביש. השוטר נפצע קל והוא מטופל על ידי כוחות ההצלה, המחבלת נעצרה במקום. השוטר, שכיוון את התנועה לאחר שעץ קרס על הכביש, נדקר על ידי מחבלת שעברה במקום. השוטר נפצע קל והמחבלת נעצרה במקום ללא שימוש בירי. {גל טרור}

פיגוע דקירה בכביש הבקעה: מחבלת דקרה הבוקר (חמישי) שוטר שכיוון את התנועה בעקבות עץ שקרס על הכביש. השוטר נפצע קל והוא מטופל על ידי כוחות ההצלה, המחבלת נעצרה במקום. השוטר, שכיוון את התנועה לאחר שעץ קרס על הכביש, נדקר על ידי מחבלת שעברה במקום. השוטר נפצע קל והמחבלת נעצרה במקום ללא שימוש בירי.

חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום האירוע העניקו טיפול רפואי ראשוני לשוטר, כבן 43, ופינו אותו לבית החולים כשהוא סובל מפצע דקירה בפלג גופו העליון.

באירוע אחר שאירע הלילה נפצע שוטר באורח קל, כתוצאה מירי לעבר רכבו סמוך לצומת רחלים שבשומרון. השוטר קיבל טיפול רפואי במקום, וכוחות הביטחון התחילו בסריקות במאמץ לאתר את היורה.

אמש נפצעו באורח קל שני חיילים בפיגוע דקירה בהר ברכה שליד שכם. צוות של מגן אדום הגיע למקום הכניק טיפול רפואי ראשוני. על פי החשד, שני מחבלים דקרו את החיילים שהיו בשמירה בעמדה המערבית של הר ברכה, וברחו מהמקום. אחד החיילים פונה לבית החולים בלינסון בפתח תקווה כשהוא במצב קל – בינוני וסובל מפצע דקירה בלג גופו העליון. פצוע נוסף טופל על ידי כוח רפואה של צה"ל ופונה גם הוא לבית החולים בלינסון.

גם בשעה זו ממשיכים כוחות הביטחון לסרוק את האזור בנסיון לאתר את שני המחבלים שביצעו את הפיגוע. מתחקיר במקום עולה כי החיילים לא היו ככל הנראה עם הנשק עליהם והם נמצאו בעמדה. דיווח על כך שהמחבלים גנבו אותם התברר כשגוי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.