מתוך מסיק הזיתים: מחבל דקר חייל ופצע אותו קל

בחסות מטע הזיתים: במחסום באיזור גוש עציון, מחבל תקף חייל מתוך מטע זיתים שסמוך למחסום גבעות בגוש עציון. המחבל נוטרל על ידי החייל שנפצע, לאחר שירה בו ברגלו. מתנדב: "החייל נפצע ברגלו.כשהגענו למקום ראינו חייל כבן 26 מתהלך כשהוא בהכרה מלאה עם פצע דקירה שטחי בפלג גופו העליון". צפו בתיעוד

לפני זמן קצר הגיע מחבל פלסטיני למחסום באיזור גוש עציון, ודקר  חייל ישראלי, המחבל תקף אותו במטע זיתים סמוך למחסום גבעות בגוש עציון. המחבל נוטרל על ידי החייל שנפצע, לאחר שירה בו ברגלו.החייל נפצע ברגלו.

וידאו באדיבות רשת

מבדיקה של פרטי האירוע עולה כי החייל הפצוע הוא גשש של כוח צה"ל שאבטח מסיק זיתים סמוך ליישוב נווה מיכאל. בחסות המסיק התקרב לעברו המחבל, נער בן 16 תושב צוריף, דקר אותו בכתפו ופצע אותו קל.

פאראמדיק מד"א זוהר ממן שהגיע למקום סיפר: "כשהגענו למקום ראינו חייל כבן 26 מתהלך כשהוא בהכרה מלאה עם פצע דקירה שטחי בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל חבישות ופינינו אותו להמשך טיפול בבי"ח כשמצבו מוגדר קל".

 

פיגוע הדקירה שאירע הבוקר הוא הראשון מאז שנרצחו בני הזוג הנקין ליד הישוב איתמר בתחילת החודש.

בשב"כ מזהים כי המחבלים שמבצעים את הפיגועים מזוהים עם חמאס. אמש בשעות הצהריים, ניסה מחבל לדקור חייל במחסום ג'ילבר שבחברון, ונמלט. לא היו נפגעים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.