פיגוע דקירה בעפולה- חייל צה"ל נדקר למוות

הצעיר שהותקף בתחנה המרכזית והיה בדרכו לבסיס, נדקר בפלג גופו העליון הובהל במצב אנוש ונפטר למרות המאמצים הגדולים.

הדוקר נתפס על ידי כוחות המשטרה ואזרחים -הרקע הוא לאומני.

כוחות החירום וההצלה הגיעו לאיזור מיד עם היוודע דבר האירוע והפצוע פונה לבית החולים "העמק" שבעפולה.

האוטובוס שעשה את דרכו מנצרת עילית לתל אביב עצר בתחנה והדוקר בן מיעוטים ושוהה בלתי חוקי בן 18 מג'נין, הוציא סכין והתחיל לדקור את הבחור בכל חלקי גופו,כאחוז טירוף, חיילים ואזרחים שהיו באוטובוס הצליחו להשתלט עליו ולהחזיקו.

"אני נקמתי בגלל שלא משחררים את קרובי משפחתי ולא נותנים לנו לבקר אותם- זאת נקמתי" כך אמר כשנחקר על ידי חוקרי המשטרה.

דובר מד"א זכי הלר מסר כי "עם קבלת הקריאה הוזנקו למקום חובשים ופאראמדיקים כונני מד"א ובמקביל ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהייתה סמוך למקום.
החובשים והפרמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לביה"ח העמק צעיר כבן 18 במצב אנוש, לא יציב דקור בכל חלקי גופו .

הפראמדיקים של מד"א הדר בכר ונתי ליאני שהגיעו ראשונים למקום סיפרו על המראה הקשה "הגענו למקום מהר מאוד, והובילו אותנו לתוך אוטובוס בקו שרות בנעירוני שהיה בדרכו ועצר להעלות נוסעים ברציף בתחנה המרכזית בעפולה. באחד המושבים סמוך לדלת האחורית ישב צעיר כבן 18 בהכרה , עם דקירות מרובות וחתכים בכל חלקי גופו, הוא היה נסער מאוד ומצבו היה קשה ביותר . מצבו חייב להגיע מייד לחדר הניתוח ולאחר טיפול ראשוני קצר בשטח העברנו אותו לנט"ן ופינינו אותו במהירות תוך טיפול רפואי לחדר הטראומה בבי"ח העמק ומשם מיד הוא הועבר לחדר הניתוח".

פיגוע בעפולה

פיגוע בעפולה (2)

ג'רמי ברדוגו-חדשות 24

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי הם הערב רב? = (השמאלנים של היום)

  כשמשה רבנו נצטווה ללכת לפני פרעה ולעשות אותות ומופתים, היו לפרעה חכמים, ומכשפים, ובשם כולל נקראו חרטומי מצרים, מטרתם הייתה להכחיש את האותות והמופתים שמשה עושה על ידי בורא עולם, מטרתם הייתה לומר שכל אדם, יכול לעשות אותם.

  כשיצאו בני ישראל מארץ מצרים, יצאו חלק מהחרטומים יחד עם בני ישראל, באותה מטרה להכחיש את מעשיו של הקדוש ברוך הוא, וכך הצליחו אותם חרטומים לגרום שבני ישראל ישארו במדבר ארבעים שנה ושיסבלו יסורים שונים, וכו', כל הגלות שלנו הזו, אך ורק בגלל אותם חרטומים, או בשמם הנוסף שאלוקים קרא להם: "ערב רב", כשנאמר בתורה-העם, הכוונה לערב רב, שהם נקראים גם בשם: שמאלנים/כופרים בבורא עולם/וכדומה, אותם ערב רב, לא התגיירו, הם לא יהודים, הם נשארו עם בפני עצמם, שחיים בתוך בני ישראל.

  כל הטוב שנעשה להם תמיד התלוננו, תמיד התבכיינו, היה להם הכי טוב שיכול להיות, ויתלוננו, ראו את בורא עולם עין בעין וכפרו בו, כמו שיש היום מדענים רבים, שכופרים בבורא עולם, רואים אותו, יודעים אותו יותר טוב מכולם, וכופרים בו, כמו אותם חרטומי מצרים, ראו את הניסים של מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא, וכפרו בהם ,כמו שאני יגיד היום, שאלוקים שמר עלינו מפני אסד, שהוא לא ישתמש נגדנו בנשק כימי, והם יגידו שזה לא אלוקים ח"ו, אלא כוחות הביטחון או האמריקאים וכדומה, זה ממש כפירה גמורה, כמו שאסד ירה במפתיע נשק כימי על אזרחיו, יכל לעשות זאת נגדנו, ומי יודע כמה פעמים אסד ואו אחמדינג'אד או אחרים, ניסו להשתמש ולירות עלינו נשק כימי או אחר, ורק הקדוש ברוך הוא שמר עלינו כל הזמן.
  ומי יודע מה רצו מאז ומעולם לעשות לנו הגויים רעות שונות ואלוקים הציל אותנו, מתי שהיה ריבוי גדול של חטאים, השגחתו של בורא עולם הסתלקה, והגויים עשו מה שרצו לעשות, זה רק מראה לנו, מה הגויים חושבים עלינו תמיד לעשות לנו, ובורא עולם מצילנו מידם !!!.

  אין מה לעשות רק לשוב לשם ית' שמו, כשמצטברים הרבה חטאים, באים עלינו יסורים גדולים וקטנים על בני האדם, ועוד אין אנו יודעים אם אלו חטאים עשינו בגילגולים קודמים.

  הבורא עולם ציווה חוקים ומשפטים, וכשלא עושים אותם, מקבלים עונשים שונים ח"ו, מי שצדיק גדול, מקבל ישר עונש, ומי שפחות, מקבל אחרי זמן מה, כל אחד לפי עניינו. יש אנשים שאומרים שאם היו במקום הקדוש ברוך הוא, והיה חוטא להם מישהו, בחטא הכי קל, היו מייסרים את אותו אחד, הרבה יותר ממה שהבורא עושה, ובכל האכזריות, אך השם ית' ברוך הוא אינו כן, נותן חיים אלוקים לחוטאים לו, בשעה שחוטאים לו, כגון: אדם נוסע ברכב ביום שבת, אלוקים נותן לאותו אחד, עיניים לראות, ידיים, רגליים, חיים, אויר לנשום, וכו', אם אני הייתי במקום הקדוש ברוך הוא, הייתי במקרה הטוב שולח מסוק אפצ'י, שיוריד את אותו אדם, הייתי לוקח את אותו אדם, עוקר לו את עיניו ממקומם, כמה רחמן הקדוש ברוך הוא. צריך להגיד תמיד תודה לבורא עולם, שזה רק זה, ולסתום.

  מאוד חשוב לזכור שהערב רב שונאים את הקדוש ברוך הוא ואת בני ישראל, הם האויבים הכי גדולים שיש לד' ולבני ישראל, הם יותר גרועים מהגויים. כל השנאה שיש נגדנו בעולם, הכל בגלל השמאלנים (הערב רב), הם שיוצרים את השנאה הזו כלפי עם ישראל, השמאלנים האלו הם הרבה יותר גרועים מארגוני הטרור. שארגוני הטרור, מבקשים להרוג את הגוף, אבל הערב רב, מבקשים להמית את הנשמות של עם ישראל.

  הערב רב מסיתים נגד ד' ומשיחו, הכופרים האלו מבקשים להביא כמה שיותר יהודים שיכפרו בקדוש ברוך הוא ח"ו, כשיהודי נרצח על ידי גוי, בגלל שהוא יהודי, הוא הולך ישר לגן עדן למדור שביעי, שהוא החשוב והטוב מרקיעי גן עדן, והגובה מכולם, והכי קרוב לקדוש ברוך הוא, וכל זה ללא דין בבית דין של מעלה.

  כל מעשיו הרעים של אותו יהודי נמחקים, והגמרא אמרת: הרוגי מלכות אין כל בריה יכולה לעמוד במחיצתם בגן עדן: מסכת פסחים דף נ עמוד א. בעוד שאר בני האדם כשהולכים מהעולם הזה, הולכים לבית דין של מעלה, בכדי לעמוד למשפט, אצל מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא, ואחר כך הם ממשיכים לדרך המגיעה להם.
  אבל יהודי שכופר בקדוש ברוך הוא, (כמו הערב-רב-הציונים) הרי אין להם חלק לעולם הבא, ואלו הערב רב, כל הזמן מנסים להפיל כמה שיותר בני אדם יהודים מאמינים בני מאמינים, מאמונתם בבורא עולם.

  לזכור, שכמו שאי אפשר לומר על אוטו, שהיה פיצוץ ונהיה אוטו, האוטו לא יצר את עצמו, אלא חייב שמישהו יצר אותו, על אחת כמה וכמה אי אפשר להגיד על האדם שהיה פיצוץ ונהיה אדם וכדומה, שהוא הרבה יותר מורכב ומשוכלל, על אחת כמה וכמה, כל הבריאה הזו, אי אפשר להגיד שמפיצוץ נוצר העולם הזה, חייב שמישהו ברא אותו, כמ"ש בפרשת בראשית. ושוב יש לזכור, הערב רב אינם יהודים. הם העוקרים את התורה, עוקרים את הדעת, ולסייע לאנשים האלו באיזה שהיא צורה שיה' אפ' לשבת עמהם ביחד בבנין אחד , זה כמו, לגדל תנין בבית, שבאיזה יום הוא יטרוף אותך. כמו שרואים היום בחוש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לא צריך להרוג שם ערבי מה כן? אנחנו צרכים לחזק התפלות והצניעות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. צריך להרוג את כל הערבים האלה אולי רק ככה הם יבינו שאם הם רוצחים יהודים גם אנחנו נרצח אותם !!!! איזה מן מדינה זאת אי אפשר לנסוע באוטובוס בלי שמישהו ירצח אותך ?????????????????????????????? ראש הממשלה תעשה משהו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה בלתי אפשרי לחיות ככה הם התרגלו שאם משחררים מחבלים ואת הקרובים שלהם לא אז הם רוצחים יהודים במדינת היהודים ארץ ישראל אתה חייב למגר את התופעה ולא לשחרר יותר מחבלים לעולם !! מי שרוצח ירצחו אותו!

  אחד שלא רוצה לפחד ! |
  הגב
  • ימתומתם חייל יהודי נהרג ואתה מדבר בלי קשר על החרדים

   דניאל |
   הגב