פיגוע דקירה בערד: פלסטיני רצח חייל ישראלי

בתום תחקור ראשוני של כוחות המשטרה בזירה עולה כי ככל הנראה הרקע לאירוע הדקירה במהלכו נמצא צעיר כשהוא דקור במצב קשה מאוד הוא לאומני, החייל מת מפצעיו

לפני זמן קצר, חייל נמצא מוטל בתחנת אוטובוס ברחוב הקנאים שבעיר. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר מאמצי החייאה קבעו את מותו של צעיר כבן 20. במשטרה אישרו לאחר חקירה ראשונית כי הרקע לדקירה הוא לאומני.

נשקו נגנב ו-2 החשודים העיקריים, רעולי פנים, ברחו מהמקום, והוקמו מחסומי רשת בעיר ונערכים חיפושים על ידי המשטרה למציאתם.
בתום תחקור ראשוני של כוחות המשטרה בזירה עולה כי ככל הנראה הרקע לאירוע הדקירה במהלכו נמצא צעיר כשהוא דקור במצב קשה מאוד הוא לאומני.

שוטרי משטרת ישראל עורכים סריקות ופועלים לאיתור החשודים בדקירה שנמלטו מהמקום.
פאראמדיק מד"א זיו שפירא סיפר:"כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה ללא דופק ולמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו"

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ממש כואב אבל זה בבחינת "קל נקמות ד'" זה סימן מהשמים שיבטלו גזירת גיוס

  מספיק שמד

  למדינו רבינו |
  הגב
 2. ה' יקום דמו

  ת.נ.צ.ב.ה.ו. על כל חיי אדם של יהודי אחד צריך לגבות באופן אוטומטי חיים של לפחות 100 ערבים תושבי המקום שממנו באו הרוצחים או/ו לגרש את כל החמולה שממנה הוא בא ועדיף את כל הכפר. רק ככה יפסקו הפיגועים. הם בעצמם ינקמו וירתיעו את מי שצריך כדי שלא יצא אף פיגוע אחד.

  עצוב מאוד |
  הגב
 3. ת נ צ ב ה זה בגלל גזירת הגיוס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ת נ צ ב ה זה בגלל גזירת הגיוס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ת נ צ ב ה זה בגלל גזירת הגיוס !!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
  הגב
  • אם חסידי גור בערד היו מתגייסים לצבא זה לא היה קורה

   אוכלי חינם שחיים על חשבוננו. ידעו אלו שחיי החייל שנרצח יכלו להינצל אם הצעירים החסידים הגדולים לובשי השחורים והשטריימלים היו משתתפים בביטחון ובהגנת המדינה ולא דוגרים רק בישיבות ובאולמות הביטוח הלאומי

   גורביץ ישראל |
   הגב
 4. ערד

  על פי מקורות מודיעין מערביים 15 עד 25 אחוז מהמוסלמים הם פוטנציאל לטרוריסטים. להערכתי זה כולל את אלה שקוראים לעצמם בשם הפיקטיבי פלסטינאים בסביבתנו. יש להזהר מהם! הם רוצחים יהודים זה למעלה ממאה שנים. לא צריך לפחד מהם רק להעניש אותם בחומרה, זו השפה היחידה שהם מבינים הישמעלים.

  יוסף |
  הגב