צפו: הרגע שבו דרס המחבל (וידאו) (תמונות)

רכב פגע לפני זמן קצר (חמישי) בשלושה הולכי רגל בכביש 60, סמוך לצומת אלון שבות שבגוש עציון. מד"א מעניקים טיפול רפואי במקום לפצועים. מצבו של אחד מהם מוגדר קשה ושל השניים האחרים מוגדר קל. צפו ברגע שבו דרס המחבל.

אדם אחד נפצע באורח בינוני ושניים נוספים נפצעו באורח קל מפגיעת רכב שארעה היום (חמישי) בצומת אלון שבות הישן שבכביש 60.

מדיווח ראשוני עולה כי רכב פגע בטרמפיאדה הממוקמת בדרום הצומת ונמלט לכיוון גוש קטיף. הוא נלכד זמן קצר לאחר מכן על ידי כוחות הביטחון ונוטרל.

הרכב פגע בטרמפיאדה בצומת ונמלט לכיוון גוש עציון. שני בני אדם נוספים נפצעו באורח קל. על פי החשד הראשוני מדובר בפיגוע.

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים פצוע אחד במצב בינוני ושניים במצב קל. הנהג הפוגע נמלט מהמקום וכוחות ביטחון גדולים שהוזעקו לזירה פתחו במצוד אחריו.

תיעוד: פיגוע הדריסה בגוש עציון


(באדיבות רשת)

צילום: דוברות זק"א
צילום: דוברות זק"א

20150514034328 (3)

20150514034328

20150514034256 (1)

20150514034256

20150514034327

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכל משום דברי כפירה:

  ממש צודק, קסלר מקרית ספר, הוא אמר "מה שהולך כאן כבר תקופה ארוכה זה אכזריות" ופירושו של דבריו הוא, שהאכזרים הם מטעם הפלג הבני ברקי, הם שונאים את האמת, שונאנים הבורא עולם, אוכרי ישראל, קבוצת ערב רב בפועל, וד"ל.

  כך אמר הרב הנ"ל: הוא תוקף את הקיצוניות של אנשים מסויימים במחנה המגלים לדבריו קנאות מזוייפת, זאת אומרת שהוא מצדיק הגיוס בני ישיבות רח"ל, כמו שמצדיקים את הגיוס, המסיונרים של ר' חזון איש, נ"ל שהנ"ל צריך אישפוז דחוף. למה יש בתי חולים לחולי נפש? כי יש חולי נפש שזקוקים לאישפוז מהר מהר.

  דברי החז"א זצוק"ל על הקיצוניות:
  כשם שהפשטות והאמת הם שמות נרדפות, כן הקיצוניות והגדלות הם שמות נרדפות. "הקיצוניות היא ההשתלמות של הנושא" הדוגל בהבינוניות ומואס בקיצוניות, חלקו עם הזייפנים או עם חדלי התבונה!!! אם אין קיצוניות אין שלמות, ואם אין שלמות אין התחלה…

  הנ"ל רב קסלר, מתחיל לדבר דברי כפירה, כמו "אותו איש" תלמידו {לשעבר} של מרן צדיק הדור, ר' שמואל שליט"א, "אותו איש" רב של ביהכ"נ בהר נוף מהפיגוע גם דובר כפירה ברבים, ידוע שהחזון איש זצ"ל אמר, אם אין קציוניות אין כלום! ונראה שלאלו הכופרים אין כלום בעולם הבא, וכן יה"ר שירחם השם וישלח לנו משיח צדקינו בב"א.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב