פיגוע ההצתה בדומא: האם מתה מפצעיה

בכך עולה מספר הנרצחים באירוע לשלשה. במערכת הביטחון נערכים להפרות סדר וניסיונות נקם של גורמים פלסטינים

פיגוע ההצתה בכפר דומא: עלה לשלושה מניין ההרוגים באירוע. ריהאם דוואבשה, אם המשפחה, מתה מפצעיה הלילה בבית החולים שיבא בתל השומר.

כזכור, הצתת הבית הפלסטיני לפני כחודש גבתה את חייו של התינוק עלי דוואבשה, ולאחר מכן נקבע מותו גם של אביו סעד. בן נוסף למשפחה, מוחמד, עדיין מאושפז בבית החולים עם כוויות לגופו, אך מצבו משתפר.

אמש נרשמה הידרדרות במצבה של ריהאם דוואבשה, אימו של הפעוט שנרצח בפיגוע ואשתו של אביו שנרצח אף הוא. בעקבות ההידרדרות מצבה של ריהאם בת ה-26 הוגדר אנוש ולא יציב, והרופאים נלחמו על חייה. בעקבות ההחמרה הוזמנו מכריה לבית החולים שיבא בתל השומר.

יצוין כי העובדה שכוחות הביטחון טרם איתרו חשוד במעשה מחד, ושהצתה על רקע פלילי התרחשה בבית של קרובי משפחה של משפחת דוואבשה מאידך, הובילה גורמים בימין להפציר במשטרה לבחון אף כיוונים פליליים של האירוע מאחר שלטענתם עוד יכול להתברר כי האצבע המאשימה שהופנתה לעבר הימין הקיצוני – בעלילה יסודה.

בתוך כך במערכת הביטחון חוששים כי מותה של האם יתן את האות לשורה של הפרות סדר והתקוממויות באזור. בצבא אומרים כי הם נערכים ללווית האם ויעשו הכל כי למנוע מעשי נקם מצד גורמים פלסטינים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.