פיגוע ירי ודריסה בגוש עציון: שני יהודים נרצחו ו-5 פצועים (שידור חי)

מחבלים פתחו באש לעבר יהודים בצומת הגוש, משם המשיכו לצומת אלון שבות לפיגוע דריסה, 6 נפגעים ברמות שונות 2 יהודים נרצחו, ערבי שנהרג בטעות, מחבל אחד נלכד השני נמלט מהזירה {פיגוע רודף פיגוע }

יום של טרור בישראל: מחבלים פתחו באש לעבר יהודים בצומת הגוש, משם המשיכו לצומת אלון שבות לפיגוע דריסה, 6 נפגעים ברמות שונות 2 יהודים נרצחו,  ערבי שנהרג בטעות, מחבל אחד נלכד השני  נמלט מהזירה. בפיגוע נרצח תלמיד ישיבה אמריקאי מבית שמש .

בתחילה, דקר מחבל מספר יהודים בין גבעות לאלון שבות. שניים נהרגו. המחבל שנסע לאיזור צומת גוש עציון המשיך במסע הדריסה ושם חוסל.
\

כונן מד"א ד"ר מיכאל הרמן ופרמדיק מד"א ראם נעימי שהגיעו למקום סיפרו כי "סמוך למיניבוס ראינו מספר שני פצועים שוכבים, בהם צעיר כבן 18. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ולאחר ניסיונות החייאה נאצלנו לקבוע את מותו בשטח".

רפי אבא-שאול, מתנדב מד"א וזק"א, סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online על שראו עיניו: "זה קרה ממש ליד היקב. לפתע שמענו צרורות של יריות. לא הבנו מה קרה וירדנו מהר למטה. ראינו שהגיע רכב במהירות והתנגש בעוד רכב תוך כדי שהוא מבצע ירי לעבר מכוניות".

משה סוויל, סגן ראש המועצה האזורית גוש עציון, אמר: "מדובר באירוע מתמשך של יריות וניסיון דריסה. זה יום לא פשוט. הפעלנו פה את צוותי הרווחה. אנחנו יכולים לשער שחברון הוא אזור שמלא בהסתה, מלא ברצון של אותם מחבלים לפגע ביהודים השכם וערב.

"הם לא מבדילים בין דם לדם ופשוט רוצים להרוג כל מי שיש לו קשר לעם היהודי. המחבל מתל אביב חיפש את המתפללים, פה בגוש עציון חיפשו לפגוע בחיים השוקקים, באזור מלא בעשייה".

תיעוד דרמטי: כך השתלטו הלוחמים על המחבל בגוש הציון לפני זמן קצר

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ברור כחמה שכל הפיגועים היום בגלל פלג המתייצבים לגיום השמד והזימה. פלג המסיונרים והערב רב, פלג הכופרים בד', בגידה של עסקנים חרדים, הם הפכו יושבי הקואליציה להצביע בעד גיוס בני הישיבות בא"י! אני עמדתי בהר סיני ואני יודע מה התורה אני מכיר אותה! והם כנראה "לא" עמדו על הר סיני…

  כל אותם אלפים בני תיייייייירה שנתנו את הכח הם שותפים. שותפים פעילים לכל הבגידה הזו בקב"ה, וכל החילול ד' הזה, זה חטאת הקהל שעוד לא הייתה כדוגמתו אולי עוד מימי ירבעם בן נבט!!!! כשבגדו ישראל בה' יתברך, במלכות בית דוד, בבית המקדש והשתחוו לעגלים, והקריבו קרבנות לעגלים.

  יכול להיות שמאז עוד לא הייתה כזאת בגידה. בתוך היהדות החרדית! איזה קרבן העלם ציבור יצטרכו להביא על כזה דבר, אם יש כזאת היכי תימצי בכלל. על חילול ד' על חילול שם שמים. התורה נקרעת לגזרים ע"י הפורקי עול פלג הבני ברקי! ר"ל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • "חוק הגיוס הוא מס גולגולת כמו בימי הצאר" גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר, אין שום מקום לחרדים בצבא הטמאה הניעוף והשמד. וידוע שהבלוף של תיקון חוק הגיוס מדובר בחוק המכשיר גיוס חרדים לצה"ל בפועל איזה בלוף זה, הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי- החרדקי"ם. אפילו ח"כ מנחם אליעזר מוזס מיהדות התורה השווה בין סעיף הסנקציות הפליליות לבין גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר. הוא אמר: "אם לא יהיו 5,300 גולגולת מהחרדים ואני אומר בכוונה גולגלות כדי להשוות את זה למה שהיה בימי הצאר ניקולאי כשכל עיירה הייתה צריכה להביא מס כך וכך. ואם לא תביא את המספר הזה תהיה סנקציה על השאר.

   תיקון חוג הגיוס השמד והזימה, מדובר בחוק גרוע מאד, גומזיק ליהדות החרדית וכל עולם התורה והחסידות. למעשה הח"כים "המשומדים" אישרו ללא הצדקה חוק גיוס בפועל לכל בני הישיבות ר"ל, החוק פוגע בעולם התורה והישיבות של החרדים וכו’ וזאת למרות דעתם של מרנן ורבנן מנהיגי הדור של הערב רב והעמלקים. חיילים וחרדקי"ם שפלים שותפים למרד בקודשא בריך הוא. היום זה יותר חמור מזמני ירבעם בן נבט, וע"פ חז"ל "עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד"ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים" תיקון חוק הגיוס כבר פוגע בקיומו של עולם התורה. הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי. "תיקון חוק הגיוס", התלוי בנפשו של עולם התורה, שכעת מסור בידי שלוחי דרבנן המקלקלים את חיי החרדים שרוצים לחיות ע"פ תורתינו הקדושה, יוכל ליעשות מעשה נבזה/נבלה כזה רק ע"י המסיונרים של שטיינמן. זה עלול ח"ו לפגוע ביכולת קיומו של עולם התורה כנגד הקמים עליהם. "עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד"ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים" מי שעומד מאחורי הגיוס החרדים? – זה ה"קרן לישראל חדשה" או בשמה האמיתי "הקרן החדשה לישמעאל" או "הקרן להשמדת ישראל" או "הקרן לשמד ע"י המועצת ידועים כגדולים" אלו אנשי פלג בני ברק!!!. אני הק’ "בשם התורה הק’’ מבקש למחות כנגד חוק הגיוס ששוב הועבר בכנס הטמאה, למגינת ליבנו, אין שינוי מהותי מחוק הגיוס שיזם לפיד ימ"ח. זכרו: כ"א מפלג בני ברקי שלא מטופלים יגרום נזק רוחני ועלות תרופות לכל הסובבים אותו, עדיף תאי הגזים מוקדם.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • אני בטוח מאה אלף אחוז, שגם הגאון מרן רא"ל שליט"א קורע כל בגדיו היום על חוק גיוס שנתחדש ע"י החכי"ם החרדים, רק שמפאת החילוקי דעות בינו לבין הגרש"א שליט"א לא יכול לעשות זאת בפרהסיא.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב