פיגוע ירי בת"א, 2 הרוגים ומספר פצועים אנוש, המחבל נמלט (שידור חי) (וידאו) (תמונות)

חשד לפיגוע ירי ברחוב דיזינגוף בתל אביב, מחבל פתח בירי בתוך חנות ונמלט, 2 הרוגים מספר פצועים קשה, מד"א הכריז על אירוע רב נפגעים. {שידור חי}

חשד לפיגוע ירי ברחוב דיזינגוף בתל אביב, מחבל פתח בירי מנשק אוטומטי בתוך בר ונמלט, מספר פצועים קשה מירי בבטנם, מד"א הכריז על אירוע רב נפגעים.

מדיווח ראשוני עולה כי כמה בני אדם נפצעו ברחוב דיזנגוף 130 בעיר. כוחות מגן דוד אדום הוקפצו למקום.

הצטרפו לשידור החי (באדיבות רשת)

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'תל אביב' מעניקים טיפול רפואי ראשוני למספר נפגעים כתוצאה מאירוע ירי ברחוב דיזינגוף בתל אביב. בשלב זה אחד מהנפגעים ללא הכרה. כוחות גדולים פועלים בזירה. בשלב זה ככה"נ הרקע לאומני".

יהודה הילדסהיים מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בפצוע אנוש וללא הכרה לאחר שנפגע מירי. יחד עם מתנדבים נוספים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני והוא פונה לבית החולים איכילוב. בשלב זה אנחנו מטפלים בזירה במספר נפגעים נוספים חלקם נפגעו משברי זכוכית כתוצאה מהירי והאנדרלמוסיה שנוצרה במקום".

וידאו מהזירה

בפיגוע בתל אביב 2 הרוגים, 4 פצועים קשה ו 5 באורח בינוני.לפי עדויות הירי בוצע מנשק אוטומטי .מרדף מתנהל אחרי מחבל חמוש או חמושים.

פורסם על ידי ‏אריאלה לוי‏ ב- יום שישי, 1 בינואר 2016

כעת מדווחים על הרוג אחד, 2 פצועים קשה ו 5 באורח בינוני. ע"פ מס' דיווחים הירי בוצע מנשק אוטומטי, החשודים לא נתפסו, ככל הנראה מדובר בגבר ואישה אשר נמלטו מהזירה.

ממ"ז ת"א הנחה על הקפצת יחידות מיוחדות לסריקות ולחלוקה לתאי שטח. שוטרי משמרות בוקר בתחום המרחב כרגע לא משוחררים, הוקפצו כוחות חבירה מחוזיים, ניידות בדרך לבתי החולים לתחקור ראשוני, חסימות ביציאות מהעיר. בשלב זה הרקע בבדיקה ואינו ברור.

מדוברות מד"א נמסר: סיכום לפיגוע ירי ב-14:39 ברח' דיזניגוף ת"א. חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לביה"ח 7 נפגעים כבני 30: אחד אנוש ו-3 קשה איכילוב, 3 בינוני לבלינסון תל השומר וולפסון.

תיעוד מהזירה

צילום: זק"א ת"א – מוטי קרליץ

פיגוע ירי ת''א 1 פיגוע ירי ת''א 2 פיגוע ירי ת''א 3 פיגוע ירי ת''א 4 פיגוע ירי ת''א 5 פיגוע ירי ת''א 6 פיגוע ירי ת''א 7

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אמרו חז״ל ״כל מקום שאתה מוצא זנות, אנדרלמוסיא באה לעולם והורגת טובים ורעים". ע"פ תורתינו אסור לכלה לרקוד מול קהל, והשבוע, חיתן יו"ר שס אריה דרעי את ביתו, אשר לצערינו היא גם לובשת בגדים צרים, ורואים חלקי הגוף שהם בולטים, וזה אסור לגמרי… במהלך החתונה המפוארת שנערכה בהשתתפות אדמו"רים, רבנים וראשי ישיבות מחד, אישי צבור ובכירי הפוליטיקאים מאידך, [בקיצור כת ערב-רב] רקד החתן עם הכלה, שהיא כאמור ביתו של השר דרעי, כאשר גם גברים זרים צפו בריקוד המשותף ר"ל. במקום כזה אסור לברך שהשמחה במעונו..

  ובתכניתו ההלכתית של הגאון הרב אופיר מלכא שליט"א המשודרת מידי ליל שישי ברדיו קול ברמה, עלה מאזין שסיפר כי נוכח היה בחתונה מפורסמת השבוע, ובלי להזכיר את שם החתונה המפורסמת, סיפר לרב את אשר ראו עיניו באותה חתונה.

  במענה לשאלתו האם מותר לחתן ולכלה לרקוד יחדיו למול קהל הגברים, ענה הרב מלכא באופן חד משמעי וברור כי הדבר אסור וכי אין לנהוג כך חלילה, שגברים זרים יראו כיצד הכלה רוקדת. המאזין טען בשידור כי ראה במו עיניו את הכלה רוקדת עם אביה (שהוא חידש גזרת הגיוס) והחתן יחדיו. נראה עם מהשמים לא יהי' גט בקרוב, איזה חילול השם. ואין פוצה פה ומצפצף עליו, חוץ משולזן. זה הי' מעורב!!! סליחה אבל לא אמורים לשבת יחד גברים ונשים, כנראה שייש פוליטקאים אז מכופפים את ההחמרות ההלכתיות לפי הנוחות ?????

  יצויין כי במהלך החתונה רקד אריה דרעי עצמו עם הכלה, וזאת בניגוד מוחלט לדעתו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל אשר אסר את מנהג המצווה טאנץ, הנהוג בקרב חלק מקהילות החסידים, בשל האיסור לראות את הכלה רוקדת מול גברים זרים, ובפרט אצל הספרדים.

  ביקורת רבה נשמעה השבוע גם בין החרדים שהשתתפו בשמחת השבע ברכות [שברכו 7 ברכות לבטלה] שערך דרעי לפוליטיקאים עוכרי ישראל, משומדים, בעיר ירושלים, כאשר חומת הצניעות של דורי דורות, נפרצה שם!!!! והאירוע היה ללא מחיצות כלל, ובתערובת גברים ופרוצות, תערובות נוראים של גברים ונשים יחדיו, בשולחן אחד, כמו מקום זימה ודו"ק. כל המושחתים הוזמנו באו והצטלמו ולא התבישו בפני עם ישראל בלי שום מחיצה בין גברים לנשים.

  אמרו חז״ל ״כל מקום שאתה מוצא זנות, אנדרלמוסיא באה לעולם והורגת טובים ורעים" (ויקרא רבה פכ״ג,ט). אם אנחנו רואים שטובים ורעים נהרגים, אין לנו אלא להתחזק בצניעות אנחנו נמצאים במלחמה ־ לא רק רוחנית, אלא גם גשמית – מלחמה כפשוטה, ועלינו לנהוג בהתאם!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה "בר" פאב של גברים של משכב זכר ר"ל
  בספר ויקרא "וְאֶת זָכָר לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה הִוא" (ויקרא יח כב).
  ועונשו המקראי מפורש בהמשך "וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה עָשׂוּ
  שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּם" (ויקרא כ יג).

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב