פיוס? במחנה ישי זועמים על מקורבי דרעי: "הדליפו את מיקום הפגישה"

משבר ראשון ב"עידן הפיוס" בש"ס: הדלפת מיקום הפגישה אמש, עוררה זעם רב בקרב מקורבי יש שטוענים: "סיכמנו לא להדליף. אנשי דרעי לא מכבדים את המילה שלהם"

פיוס בש"ס? עידן חדש בתנועה? כפי שהדברים נראים הבוקר, הדרך לאידיליה רחוקה מאוד. גורמים במחנה אלי ישי זועמים מאוד הבוקר על הדלפת מיקום הפגישה שנערכה אמש.

כזכור, הבוקר פורסם כי "פגישת הפיוס" נערכה בביתו של מאיר גל בבני ברק, אולם מתברר כי פרסום זה טומן בחובו פוטנציאל נפץ גדול.

בכירים במחנה אלי ישי מסרו הבוקר ל'קוקר': "סיכמנו שלא מדליפים את מיקום הפגישה. העובדה כי מקורבים לאריה דרעי הדליפו את מיקומה למרות הסיכום המפורש ביננו, מעידה כי אין להם מילה".

כפי שפרסמנו מוקדם יותר, אלי ישי העניק הבוקר ראיון ל'קול ברמה' ודיבר על מהלכי הפיוס בתנועה.

ישי סיפר כי הוא זה שיזם את הפגישה בינו לביו אריה דרעי לאחר קריאת האחדות של היו"ר בסופ"ש האחרון. "העדפתי שלא להענות לקריאה מול המצלמות אלא ללבן את הדברים אחד על אחד".

ישי הודה כי יש קיים משבר אמון בינו לבין דרעי "אולם נעשה הכל כדי לשמור על אחדות התנועה". ישי סיפר כי "היתה פגישה חיובית, אבל נעשה הכל כדי לשמור על אחדות התנועה".

"לא דיברנו על תפקידים. אנחנו בשנת בחירות. אני לא יו"ר ולא קובע מי ישאר ברשימה", הוסיף ישי.

לשאלה האם הוא מכיר בעובדת מינויו של דרעי ליו"ר, ענה ישי: "ברגע שהוא נבחר איחלתי לו בהצלחה וזזתי הצידה. אני לא חתרן ולא חתרתי".

ישי הוסיף כי בחר שלא להתייחס לדברים הקשים שנאמרו עליו בפניו ומאחורי גבו. "אני שליח ציבור והדבר היחיד שמענין אותי זה לשרת את הציבור".

"אני מקווה להמשיך לפעול מתוך התנועה באחדות למען עם ישראל" השיב ישי למראיין שהתענין האם בכוונתו לרוץ ברשימה נפרדת בבחירות הקרובות.

צפו בקריאת האחדות הפומבית של דרעי לישי 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.