פייסבוק קרסה וחזרה – גולשים ברחבי העולם זועמים

מי שניסה לגלוש נתקל בהודעה שבה נכתב: "מצטערים, אבל משהו השתבש. אנחנו עובדים כדי לתקן את הבעיה במהירות האפשרית" ■ לא היה ניתן להיכנס לפייסבוק גם באפליקציה

בשעה האחרונה חוו גולשים מישראל וברחבי העולם בעיות בגישה לפייסבוק. הגלישה לא התאפשרה הן מהמחשב הנייח והן מהאפליקציה של פייסבוק.

מי שניסה לגלוש נתקל בהודעה, שבה נכתב: "מצטערים, אבל משהו השתבש. אנחנו עובדים כדי לתקן את הבעיה במהירות האפשרית". לאחיר כשעה לערך תוקנה התקלה, והרשת חזרה לעלות.

גולשים רבים ברחבי העולם העלו ציוצים בטוויטר ומתלוננים על קריסת פייסבוק.

עוד תגובות בטוויטר: "גולשים ברחבי העולם זועמים על נפילת פייסבוק: 'כאילו מה, אנחנו אשכרה אמורים לעבוד עכשיו?'"; "פייסבוק לא נשאר חייב לווטסאפ"; "פייסבוק קרס, נרשמה עלייה בתפוקת חברי הכנסת, משום מה הם מספיקים לעשות היום המון, בניגוד לשאר הזמן שהם לא עושים כלום"; "פייסבוק נפל במבצע שובו אחים".. "פייסבוק ז"ל", כתב אחד הגולשים. גולש אחר כתב: "פייסבוק נפל. שאתחיל לאגור קופסאות שימורים?". ועוד גולש כתב: "פייסבוק נפל. אתר חבר'ה מועמד להחליפו".

יש לציין כי בעיות גישה בפייסבוק נחשבות לנדירות, ההיפך ממה שניתן להגיד על חברת-הבת של פייסבוק, WhatsApp, שהשימוש בה בחודשים האחרונים כולל בעיות גישה ותקלות חוזרות ונשנות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.