פינדרוס בחלוקת ערכות מכשירי כתיבה לתושבי ירושלים

קרוב לאלף משפחות קיבלו ערכות מכשירי כתיבה מעמותת אור לאה לשנת הלימדים הקרובה . מ"מ וסגן רה"ע ירושלים יצחק פינדרוס שהגיע לחלוקה הביע את התפעלותו מהעזרה הרבה שחלוקה זו מביאה למשפחות

 
קרוב לאלף משפחות תושבי ירושלים התבשרו כי השנה הם לא יצטרכו לרכוש מכשירי כתיבה לילדיהם, בחלוקה שהתקיימה ע"י ארגון החסד אור לאה חולקה לכל משפחה ערכה המכילה את כל מכשירי הכתיבה הנצרכים לשנת הלימודים הקרובה, מ"מ וסגן רה"ע יצחק פינדרוס שהגיע לעמוד מקרוב אחר החלוקה הביע את התפעלותו מהעזרה הרבה שחלוקה זו מביאה למשפחות ובמיוחד מהאופן בו מבוצעת החלוקה באופן מהיר ודיסקרטי ומבלי לבייש את המשפחות המקבלות. בסוף הסיור הבטיח פינדרוס לסייע לארגון בהמשך דרכו.
הרב אליהו כהן מנהל הארגון אומר כי ערכות אלו מכילות מוצרים מהאיכות הכי טובה מבלי לחסוך, כדי שגם ילדים אלו יהנו מהמוצרים הכי טובים. יצויין שחלוקה זו מתקיימת כבר למעלה מ15 שנה ביוזמתו של רבי בן ציון אבא שאול זצ"ל שעמד על הצורך בעזרה למשפחות בתחום מכשירי הכתיבה לילדי ישראל. אחד האמהות שנכחה בחלוקה סיפרה שללא עזרה זו היתה צריכה להסתפק במוצרי כתיבה ישנים וכעת תוכל לתת לילדיה את המיטב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.