פינדרוס ביקר במיצד

במהלך ביקורו של הרב פינדרוס הציגו בפניו עסקני הישוב וראשי חברת 'אריאל יזמות' את פרויקט הבניה במיצד כאשר במחיר דירת מרתף בירושלים יכולה משפחה חרדית ליהנות מאיכות חיים בוילה עם מפרט עשיר במרחק קצר מירושלים

סיור מיוחד קיים סגן ראש עיריית ירושלים הרב יצחק פינדרוס ביישוב החרדי מיצד.
ביקורו של הרב פינדרוס נערך לאור התפתחות הקהילה ביישוב החרדי מיצד אליה צפויים להצטרף עשרות משפחות חרדיות נוספות בקרוב.
במהלך ביקורו סייר הרב יצחק פינדרוס בתלמוד התורה אשר עומד תחת נשיאותו של מרן הגראי"ל שטיינמן וכן בגני הילדים ובבית הכנסת שביישוב.
משם המשיך לסיור בפרויקט הבניה שם ליוו אותו עסקני היישוב כמו גם יזמי ומנהלי הפרויקט שבו נבנים עתה עשרות יחידות דיור בבניה איכותית בידי חברת אריאל יזמות.
במהלך סיורו זכה הרב פינדרוס לסקירה מקיפה על הפרויקט שבמסגרתו נבנים עשרות יחידות דיור בבניה איכותית. בהמשך ביקר גם בשכונה שצפויה להתאכלס בקיץ הקרוב וביקר בדירה לדוגמה.
לאחר מכן התקיימה ישיבת עבודה עם מזכיר הישוב הרב אלחנן פרומר וראשי חברת 'אריאל יזמות' בה הציגו בפניו את התפתחות היישוב.
ראשי היישוב וראשי חברת חברת 'אריאל יזמות' סקרו בפני הרב יצחק פינדרוס את תוכניות ההתפתחות והבניה, והרחיבו על הדגש שניתן בהענקת מפרט עשיר בוילות הנבנות ועל המחירים השפויים כאשר במחיר דירת מרתף בירושלים יכולה משפחה חרדית ליהנות מאיכות חיים בוילה גדולה עם חצר, סוכה וחניה ובמרחק קצר מירושלים. הנוכחים הציגו בפני הרב פינדרוס את הסוגיות הנדרשים לסיוע במיצד, תוך שהרב פינדרוס מבטיח להירתם ולסייע.
"התרשמתי עד מאד מאיכות הקהילה ומהבניה בסטנדרטיים הגבוהים ואני בטוח שמי שיגור כאן ייהנה מאיכות חיים ומקהילה מגובשת" אמר סגר"ע ירושלים הרב פינדרוס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.