פינדרוס: "יוסי דייטש יכול להיות ראש עיר מצוין"

"בשביל שמועמד חרדי ינצח בירושלים, אנחנו צריכים שישה אחוז מצביעים מהציבור הכללי, סדר גודל של 15,000 קולות. החלוקה בירושלים עם אגודת ישראל שנעשתה בשנות ה-80, לא רלוונטית להיום"

סגן ראש עיריית ירושלים יצחק פינדרוס התראיין אמש  לתכנית ׳המהדורה המקומית׳ ברדיו ׳קול ברמה׳ בהגשת ישראל אוחיון ויעקב גרודקה, והתייחס לסוגיית הבחירות ההולכות וקרבות בעיריית ירושלים לא לפני שתקף את אנשי התקשורת ואמר "לפעמים אני חושב לעצמי מה יעשו העיתונאים אחרי הבחירות המקומיות, כבר שנה טוחנים מים. בדגל התורה הדיבורים הרציניים החלו רק לפני שבועיים".

פינדרוס התייחס לסוגיית המועמד החרדי ואמר: "בשביל שמועמד חרדי ינצח בירושלים, אנחנו צריכים שישה אחוז מצביעים מהציבור הכללי, סדר גודל של 15,000 קולות. החלוקה בירושלים עם אגודת ישראל נעשתה בשנות ה-80, היא לא רלוונטית להיום ואין שום סיטואציה מבחינתנו שהחלוקה הנוכחית תישאר כמו שהיא".

בהמשך התייחס פינדרוס לסוגייה המכרעת מי מבין שני סגני ראש העיר החרדים ראוי להנהיג את העיר במידה ויוחלט על הרצת ראש עיר חרדי  "יוסי דייטש בעל הישגים מדהימים שאני מעריך מאד. הוא איש מוכשר מאד והוא יכול להיות ראש עיר מצוין.

"השאלה אם יוסי דייטש או אני עוד לא הוכרעה, זה בדיונים בימים אלה. מבטיח לכם שגג בעוד 140 יום כולם יידעו וזה לא ישאר סודי. השאלה הגדולה היא מי מאיתנו יצליח להביא את השישה אחוז החסרים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.