פינדרוס לפרוש: "מצטער? הצטרף לעצומה לדחות את הבחירות!

ממלכד את פרוש? יצחק פינדרוס, שנפסל על ידי בג"ץ כותב במכתב לישראל פרוש להצטרף לדרישת דגל – שס ולדחות את הבחירות בעיר

לאחר שפרוש הביע את צערו על החלטת הבג"ץ לפסול את פינדרוס, כעת, חלה תפנית בעלילה, יצחק פינדרוס, שנפסל על ידי בג"ץ כותב במכתב לישראל פרוש להצטרף לדרישת דגל – שס ולדחות את הבחירות: ״שמעתי את צערך וקראתי בעיתון המבשר על צערך הרב מהפסילה שלי ע״י בית המשפט" כותב פרוש, "אני פונה אליך להצטרף אליי לדרישה לדחיית הבחירות כדי לקיים בחירות הגונות. בזאת ייבחנו דבריך!״. עם זאת, למרו שפינדרוס ממלכד את פרוש, פרוש לא חייב לענות לפינדרוס, ויוכל להתעלם מהדרישה.

במכתב כותב פינדרוס לפרוש, "שמעתי אתמול את דבריך ודברי אביך סגן השר הרב מאיר פרוש, בהם הבעתם את התנגדותכם הנחרצת לעתירה המשפטית וצער רב על פסילת מועמדותי, בגינה נשללה ממני האפשרות להתמודד על ראשות עיריית אלעד, בהוראת ושליחות רבותי גדולי הדור שליט"א.

הדברים במלואם אף פורסמו היום בעיתונים "המבשר" ו"המודיע" ובשאר כלי תקשורת, וגם בהם הובע כאב רב על פסילת מועמדותי ע״י בית המשפט.

"כידוע לך", כותב פרוש, "דבר פסילתי בהליך המשפטי התקבל בתרעומת רבה ע״י אלפים רבים מתושבי העיר שראו בכך פגיעה קשה בזכות הבחירה ובכבודם של גדולי הדור, ואף החלו לחתום על עצומה המופנית לשר הפנים בדרישה לדחות את מועד הבחירות, כדי שיתאפשר להם להעמיד מועמד ראוי כדרישת גדולי הדור.

"באשר על כן", מוסיף פרוש, "ולאור צערך הכנה מהתערבות בית המשפט אני פונה אליך כמי שנותר המועמד היחידי המוביל, להצטרף אלי לקריאה לדחיית הבחירות כדי לאפשר הליך בחירות הגון וצודק.

לסיום כותב פינדרוס לפרוש להצטרף לאלפי התושבים שקוראים לדחות את הבחירות, "להצטרפותך לקריאה של אלפים רבים מתושבי עירך תהיה משקל רב אצל השר שיקבל את עצומת התושבים, וסביר מאד שהצטרפותך יש בה כדי להטות את הכף לטובת קבלת הבקשה ודחיית הבחירות.

"על כן", חותם פינדרוס את מכתבו, "אני קורא לך להצטרף לבקשה ובכך יתאפשר לתושבים הרבים המעוניינים בכך להצביע עבור מועמדם של מרנן ורבנן גדולי הדור שליט"א ולי אישית לקיים את בקשתם ושליחותם".

מוקדם יותר דיווחנו כי הממשלה מבקשת להעביר במשאל טלפוני את סמכויותיו של שר הפנים אריה דרעי בעניין דחיית הבחירות באלעד, אל השר לשיתוף פעולה אזורי צחי הנגבי. כך נודע בדקות אלו ל'אקטואליק'.

היועץ המשפטי של משרד הפנים פרסם חוות דעת שאין על כך מניעה.
כזכור, ביממה האחרונה החלה פעולה מאסיבית של החתמת תושבים באלעד על בקשה משר הפנים לדחות את הבחירות לאלעד, עד שב'דגל' ו'ש"ס' יעמידו מועמד משלהם מול המועמד ישראל פרוש, ראש העיר המכהן.
הבוקר חשף 'אקטואליק' כי בעיר פועלים פעילים מרכזיים לשליחת אנשים להחתים את תושבי העיר תמורת כסף: 100 ₪ ל-50 חתימות, ו-50 ₪ ל-30 חתימות.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פינדרוס שר"י איש אכזר וגס רוח: אני מצטט את דבריו שהוא אמר בתקשורת****

  פינדרוס שר"י איש אכזר וגס רוח: אני מצטט את דבריו שהוא אמר בתקשורת, בשעת הפגנות מצדיקי הדור הוא אמר: צריך לקחת מקל ולהוריד את האנשים [פלג] מהכביש, אני הייתי יוצא מהרכב, ומזיז אותם מהכביש, אבל על הפגנות סטודנטים הוא לא היה מעיז לומר את זה, אבל על הפגנה של בני תורה ולומדי תורת ד' כשהם מפגינים נגד שמד של הציונים ר"ל אין לו בעיה להוריד אותם. שמעתם דבר כזה בחיים???????? עליו אמרו חז"ל שנאת עמי הארץ לתלמידי החכמים… וד' ינקום אותו ומשפחתו בקרוב שר"י.

  פינדרוס איש אכזר וגס רוח: אני מצטט דבריו |
  הגב
 2. מספרים שעשיר אחד הגיע ליענקושי ואמר לו "יענקושי קנייבסקי אם אתה רץ את כל רחוב רבי עקיבא בבני ברק הלוך וחזור, אני נותן לך מליון דולר" {{$1000000.00}} יענקושי שמח מאוד וענה לו, בגיל שלי כבר אין לי כוח לרוץ כל הרחוב, אבל תשמע טוב, בשביל מליון דולר מזומן, אני יכול לארגן לך שסבא שלי ירוץ מהר מהר מהר כל הרחוב הלוך וחזור!!!!! כן כן כן זה מזעזע אבל אסור לצחוק, בגלל שזה המצב של היום, וד"ל.

  מספרים שעשיר אחד הגיע ליענקושי ואמר לו "יענקושי קנייבסקי אם אתה רץ את כל רחוב רבי עקיבא בבני ברק הלוך וחזור, אני נותן לך מליון דולר" {{$1000000.00}} יענקושי שמח מאוד וענה לו, בגיל שלי כבר אין לי כוח לרוץ כל הרחוב, אבל תשמע טוב, בשביל מליון דולר מזומן, אני יכול לארגן לך שסבא שלי ירוץ מהר מהר מהר כל הרחוב הלוך וחזור!!!!! כן כן כן זה מזעזע אבל אסור לצחוק, בגלל שזה המצב של היום, וד"ל.

  בשביל מליון דולר תקבל ממו "הכל" |
  הגב
 3. ליטאים מצטדקים!

  אחרי שליכלכתם עליו בכל מקום,הפגנתם נגדו על לא עוול בכפו, הוא עוד צריך לעזור לכם? תאכלו מה שבישלתם!

  חסידי |
  הגב