פינדרוס מאיים: "אם ברקת ימשיך לתקצב את מתנ"ס יובלים – נפרוש מהקואליציה"

הקרב על השבת בבירה: סגן ראש עיריית ירושלים בראיון לוחמני ל'קול ברמה': "ללא צעד ממשי מצד העירייה – נפרוש מהקואליציה". הערב: הלובי הדתי בכיכר ספרא יתכנס לדיון חירום על חילולי השבת בקרית יובל

הקרב על השבת בירושלים לשיא: בעוד שבשטח בא המאבק לידי ביטוי בעצרות מחאה בקרבת מוקד חילול השבת בקרית יובל, הרי שבמסדרונות העירייה נעשים ניסיונות לפתור את המשבר באמצעים פוליטיים.

מי שמוביל את המחאה הפוליטית הוא חבר המועצה יצחק פינדרוס שמאיים הבוקר בפרישה מהקואליציה.

בראיון לתוכנית 'חדש על הבוקר' עם נועם זיגמן ב'קול ברמה' הבהיר פינדרוס כי אם ראש העיר לא יעצור את תקציבי מתנ”ס ‘יובלים’ אשר מפעיל סרטים בעיצומה של שבת קודש הרי שהוא וסיעתו יפרשו מהקואליציה.

“ראש העיר אומר בצורה ברורה וגליה שהוא מקבל את העמדה שלנו והוא אמר את זה למתנ”ס יובלים, ראש העיר אמר את זה גם למנהלי יובלים, אבל חשוב להבהיר שאם לא יעשה שבר ממשי כמו סגירת מתנ"ס יובלים או עצרת התקציבים שלהם – אני אישית יעשה את הכל בכדי לפרוש מקואליציה זה לא דבר שאנחנו יוכלים לשבת עליו בשקט", דברי פינדרוס.

בתוך כך, הלובי הדתי בכיכר ספרא יתכנס הערב כדי לדון בהתפתחויות האחרונות. הלובי, הכולל את מרבית החברים הדתיים במועצה, צפוי לנסות לגבש דרכי מאבק נגד העירייה וראש העיר על רקע התעצמות והתרבות חילולי השבת ברחבי ירושלים.

כזכור, בשבת האחרונה הפגינו מאות מתושבי קרית יובל מול מתנ"ס יובלים. במחאה השתתפו גם חברי מועצה חרדים ביניהם נחמניאל סבן המתגורר בשכונה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פינדרוס יודע שהוא לא יקבל את חלקו ברוטציה ובצדק לא מגיע לו, ולכן הוא דוחף ליציאה מהקואליציה גם זה בצדק, אבל ממניעים זרים.

    דגלאי |
    הגב