פינדרוס מברך את ברקת: "בזכותו הציבור החרדי צמח וגדל"

בתגובה להודעת ניר ברקת כי לא יתמודד לקדנציה שלישית לתפקיד ראש עיריית ירושלים מברך אותו מ"מ וסגן ראש העיר יצחק פינדרוס ומפרגן לו על הסיוע למגזר החרדי

בתגובה להודעת ניר ברקת כי לא יתמודד לקדנציה שלישית לתפקיד ראש עיריית ירושלים מברך אותו מ"מ וסגן ראש העיר יצחק פינדרוס ואומר: "בשם תושבי ירושלים אני מברך את ברקת על החלטתו לעבור ולשרת את מדינת ישראל ברמה הלאומית. אני מודה לו על העשיה הבלתי פוסקת בשנות כהונתו, שנים בהן צמח וגדל הציבור החרדי בעיר לאין ערוך, ועל כך שקידם את ירושלים והביא להישגים ולהגדלת תקציבי האיזון ולהישג פורץ הדרך בדמות תכנית בינוי כיתות הלימוד במוסדות החינוך.

בעת הזאת ירושלים זקוקה למנהיגות אמיצה, קשובה, ונחושה. מנהיגות שתהא קשובה למצוקות ולאתגרים שעומדים בפני התושבים ועולים על שולחני באופן יום יומי כגון:  פתרון בעיית פקקי ועומסי התנועה והכניסות לעיר שיצריכו תכנון משאבים וחשיבה מחוץ לקופסה. שדרוג רמת הניקיון בעיר שנמצאת רחוק מהמקום שבו צריכה להיות בירת העם היהודי. מדיניות אמיתית ואמיצה לפתרון סוגיית השכונות המעורבות בעיר לרווחת כלל התושבים.  קפיצת מדרגה משמעותית בשירות לתושב הניתן על ידי עירית ירושלים על כל אגפיה. ירושלים זקוקה למנהיגות אמיצה ונחושה שתביא את הפתרון לסוגיות אלו ועוד.

 

בשם כלל תושבי ירושלים, אני מודה לניר על שנות העשייה ומאחל לו הצלחה בכל אשר יפנה. ירושלים אומרת תודה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.