פינדרוס: "ממליץ בחום על הישוב החרדי 'מיצד'

במהלך ערב שיווק ליישוב החרדי מיצד הציג חבר מועצת עירית ירושלים הרב יצחק פינדרוס את מצוקת הדיור החרדית והמליץ בחום על המגורים ביישוב החרדי מיצד * "מי שחושב שיוכל להשיג משהו דומה בעשור הקרוב – טועה"

"אני מכיר את הקהילה האיכותית במיצד ואת איכות המגורים ואני ממליץ בחום על מגורים במקום" כך אמר ראש עיריית ביתר עילית לשעבר וחבר מועצת עיריית ירושלים הרב יצחק פינדרוס במהלך ערב שיווק שהתקיים לעשרות מתעניינים בפרויקט המגורים 'רמות מיצד' שנבנה ביישוב החרדי מיצד.

ציבור המתעניינים האזין ברוב קשב לדבריו המרתקים של הרב יצחק פינדרוס שסקר בפניהם את משבר הדיור החמור במגזר החרדי. "כיום חסרים בציבור החרדי בין 10 ל-15 אלף דירות, וכל שנה שעוברת מחמירה את המצב עוד יותר" גילה הרב פינדרוס.

ראש עיריית ביתר עילית לשעבר סקר בפני הנוכחים את התיישבותו בביתר עילית בראשית דרכה. "אז דירה עלתה 44 אלף דולר, כיום גם במיליון שקל לא פשוט להשיג שם דירה" הוא אמר.

בנוגע לפרויקט המגורים במיצד המליץ הרב יצחק פינדרוס בחום על המגורים במקום "יש לי שם בנים של חברים, וחברים של הבנים שלי. מי שחושב שיוכל להשיג דבר כזה במחירים כאלה ובקרבה לירושלים והמרכז, בעשור הקרוב טועה".

הקריה החדשה הנבנית ביישוב החרדי מיצד נקראה בטקס מרגש במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי, על שמה של הרבנית בת שבע קניבסקי ע"ה.

הכנס שהתקיים ביום שני השבוע, משך אליו עשרות מתעניינים בפרויקט אשר קיבלו מידע נרחב על 'רמת בת שבע – מיצד' שנבנה בידי חברת 'אריאל יזמות'.

במהלך הערב התקיים פאנל בהשתתפות מנכ"ל חברת אריאל יזמות מר זאביק יעקובוביץ, מנהל הפיתוח העסקי של החברה מוטי הלר ואלחנן פרומר מזכיר היישוב מיצד.

בפני המשתתפים הוצג הפרויקט והמפרט העשיר של הווילות המוצעת. כאשר במחיר דירת מרתף בירושלים ניתן להתגורר בוילה מפוארת עם חצר גדולה במרחק חצי שעת נסיעה מהעיר.

מוטי הלר מנהל הפיתוח העסקי של החברה הוסיף ואמר לנוכחים כי בימים אלו תוצע וילה פרטית על מגרש של חצי דונם ב-699 אלף ₪ בלבד כאשר המלאי מוגבל ומותנה במי שירשם לסיור מראש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.