פינדרוס קיבל הוראה מבית הגר"ח: "תתכונן – אתה בדרך לכנסת"

חודשיים אחרי שהתמודד באלעד וירד מהתמודדות בשל הסאגה המשפטית, מתברר כי יש מי שמנסה לתפור ליצחק פינדרוס תפקיד משמעותי הרבה יותר כחבר כנסת. פינדרוס: "לא היה ולא נברא"

לאחר אין ספור ספקולציות על כך שיתכן ויצחק פינדרוס, ראש עיריית ביתר עלית בעבר וסגן ראש העיר ירושלים, ישולב במסגרת רשימת דגל התורה לכנסת, מסתבר שביממה האחרונה זה קרה: יצחק פינדרוס קיבל את שיחת הטלפון המיוחלת מיד עם פיזור הכנסת, בה נאמר לו להתכונן רשמית להיות מוצב ברשימת דגל התורה לכנסת.

מסתבר שמי שהתמודד בנאמנות מוחלטת מטעם דגל התורה לראשות העיר אלעד וספג מכה אנושה לאחר שהיה סגן ראש עיר מוצלח בירושלים, יקבל תשלום הוגן בדמות כניסה לכנסת כח"כ של דגל התורה שצפויה כנראה להכניס ארבעה מועמדים מתוך 7 המקומות הראשונים.

אלא שהתפנית בעלילה היא שפינדרוס יתפוס כמעט באופן ברור את המקום השלישי של המפלגה מיד אחרי גפני ומקלב, ואילו ח"כ יעקב אשר יידחק למקום הרביעי והריאלי לחלוטין.

גורם בכיר בדגל התורה מסר: "זה היה ברור. פינדרוס איש נאמן והכי צפוי שנעניק לו נאמנות בחזרה".

בתגובה ל'אקטואליק' פינדרוס טען כי "לא היה ולא נברא", והסביר כי הוא כבול לחוזה המנכ"ל של המכון החרדי למחקרי מדיניות (בראשות אלי פלאי, הבעלים של עיתון 'משפחה'), אך גורמים פוליטיים חרדיים העריכו כי אם תתקבל הוראה חד משמעית מהקודש פנימה, קרוב לודאי שענייני החוזים יסודרו במהרה ופינדרוס יקבל את התפקיד הנכסף.

גורמים ב'דגל' אמרו הבוקר ל'אקטואליק' כי גם אם לדגל לא יהיו לבסוף 4 מקומות מתוך ה-7 הצפויים ליהדות התורה, מסתבר שגם הפעם תהיה סיטואציה שבה נציג אגו"י שיקבל תפקיד כסגן שר או שר, יתפטר מתפקידו בכנסת למען הכנסת פינדרוס לכנסת.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. התורה יותר חכמה מכם!!! וקבעה כי השוחד יעוור עיני חכמים ופקחים

  הצטרפות אגודת ישראל בירושלים בושה השפלה וחילול שם שמים ברבים רח"ל.

  חז"ל אומרים, כשהם יורדים אז עד לתהום, לא מספיק שהשפילו אותם והם מושיטים את הלחי השניה נכנסים תמורת מחיר זעום ופעוט, בקושי חצי סגנות ותיקים בכלל לא מי יודע מה, באופוזיציה ניתן יהיה לעשות פי מאה ממה שעושים בפנים למרות שמנסים לספר לציבור שבפנים אפשר לעשות. בהחלט, לכיס הפרטי ולאינטרסים של הקהילות הקרובות, לציבור בכללו באופוזיציה ניתן לעשות הרבה יותר ואסביר מדוע.

  ברגע שאגודת ישראל באופוזיציה, הנציגים בעיריה רועדים מכל סיפור, פונים מבקשים לעשות משהו ולא עושים ומיד זה בעיתונים, כל אדם שנפגע מיד זה סיפור. כשיושבים בקואליציה ויש הרבה נפגעים איש לא יודע על כך מפני שזה בניגוד לאינטרס של היושבים בקואליציה. הנסיון הוכיח כי באופוזיציה במיוחד כשאתה מן הצועקים הגדולים חייבים לקחת אותך בחשבון. לא בחינם ראשי הקואליציה רוצים קואליציה מקיר לקיר להבטיח שקט ופעילות שחלקה לא הכי כשרה. ברגע שיש אופוזיציה פעילה אז זה עלול להגיע למשטרה ועל כולם הרחוב יהיה עסוק חמש שנים בכשלונות יום יומיים של נציגי דגל התורה וש"ס המפקירים את הציבור הנפגע, פונים וכלל לא עושים למענם.

  אופוזיציה פעילה היא בריאה וטובה לציבור במיוחד כשיושבים בקואליציה מי שלא יאהבו שיספרו כי כל כך הרבה יהודים חרדים נפגעו למרות שהם יושבים בעיריה, ולכן איני מקבל כי החשבון הוא טובת הציבור. מדובר בטובת הנציגים והקרובים להם ולא טובת הציבור.

  ועתה לעיקר, השבת קודש וקדושת ירושלים, זו נפגעת זה שנים בגלל שאין אופוזיציה חרדית פעילה, סוף סוף היה סיכוי לאופוזיציה כזו שתבטיח כי ילחמו על השבת ועל קדושת ירושלים וכי שום דבר לא יעבור בשקט ובקלות, ונציגי אגודת ישראל העלו אותו על המוקד שרפו אותו וגרמו כי השבת תחולל וקדושת ירושלים יפגע מפני שלא יהיה מי שידאג לדברים האלו.

  אל תספרו לי כי אתם תדאגו מבפנים, התורה יותר חכמה מכם!!! וקבעה כי השוחד יעוור עיני חכמים ופקחים, אין מי שלא נפגע מכל סוג של שוחד, ולכן אתם האחרונים שמסוגלים לטפל בעניינים כאלו. רק באופוזיציה היכן שאין שוחד הייתם מסוגלים ויכולים לעשות ואף להצליח, וחבל שזה קורה. ההצטרפות לקואליציה היא פגיעה קשה בציבור, בשבת, ובקדושת ירושלים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. תיקון טעות --- פינדרוס קיבל הוראה מיענקושי שר"י: "תתכונן – אתה בדרך לכנסת" ולא מהגר"ח שליט"א.

  תיקון טעות — פינדרוס קיבל הוראה מיענקושי שר"י:
  "תתכונן – אתה בדרך לכנסת" ולא מהגר"ח שליט"א.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. בגידה

  אם זה יהיה על חשבון יעקב אשר יהיה אש בדגל גם ככה הציבור חם על יענקי

  דגל |
  הגב
 4. יענקוש לא יכול להרגע מהכשלון שלו עם פינדרוס באלעד? מחר

  ה"סבא" יענקוש יודיע שזו דעת ר חיים ויעיפו חבר כנסת שלא כל כך מציית לו? או לא כל כך שונא חסידים?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב