פינדרוס: רואה את עצמי מועמד מטעם 'דגל' לראשות העיר ירושלים

"אם יוחלט להריץ מועמד חרדי, גם דגל וגם אגו"י ידרשו את המועמדות לעצמן ונצטרך להחליט. אני על כל פנים רואה את עצמי כמועמד מטעם דגל", כך אומר הבוקר מ"מ ראש העיר ירושלים יצחק פינדרוס

בראיון שהעניק הבוקר (א) יו"ר דגל התורה בירושלים יצחק פינדרוס, לנועם זיגמן בקול ברמה, טען פינדרוס כי הוא רואה את עצמו מועמד לראשות העיר מטעם דגל התורה.

"ישנה שאלה האם בכלל להריץ ראש עיר חרדי בירושלים. אם יוחלט שכן, גם דגל וגם אגו״י ידרשו את המועמדות לעצמן ונצטרך להחליט. אני רואה את עצמי כמועמד מטעם דגל", אמר פינדרוס.

זו התבטאות ראשונה מצד דגל התורה בעיר, לאחר שבצד החסידי של המפלגה המאוחדת, מדברים על יוסי דייטש כמועמד מטעם הציבור החרדי.

האזינו לדברים:

היום צפויה התכנסות של בכירי 'דגל התורה' בה יוחלט האם להריץ מועמד מטעמם או לתמוך באחד מהמועמדים שכבר רצים לראשות העיר.

גם בזירה הש"סית ישנם דיבורים כי יריצו מועמד מטעמם לראשות. באם יריצו מועמד יהיה זה כנראה צביקה כהן, שכבר מנסה בימים אלו לחרוש את השטח. לא ברור אם זו היתכנות לריצה לראשות העיר, או לחיזוק השטח לקראת הבחירות.

בימים האחרונים רצו שמועות כי יו"ר 'יחד' אלי ישי, יתמודד לראשות העיר ירושלים בתמיכה של כל הציבור החרדי והדתי בעיר, אולם בסביבתו דחו את הפרסומים האלו.

בתוך כך, השר אלקין צפוי להודיע השבוע על החלטתו אם להתמודד או לא. וזאת לאחר התייעצות שיקיים עם ראש הממשלה נתניהו, אם ייתמך ע"י הליכוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.