דרמה בחיפה: בקשה לפסילת נציג שס שהוצנח מרכסים

סיעת מרצ חיפה בראשות דובי חיון הגישה באמצעות עו״ד רון אביב, תלונה לועדת הבחירות בנוגע למועמד העומד בראש סיעת ש״ס בחיפה נתי חייק.

 

סיעת מרץ פנו לוועדת הבחירות לפסול את נתי חייאק דובי חיון מסר נתי חייק הוא מועמד ש״ס שאינו חיפאי,אינו יכול לעמוד בראש רשימה חיפאית בדומה למה שקרה באלעד עם מועמד ש״ס שבג״צ פסל אותו מלהתמודד. חייק הוא תושב רכסים, היה במועצת העיר שלה ומרכז חייו ומשפחתו ברככסים. הוא העביר את כתובתו בתעודת הזהות במחצית יולי 2018 לרח הרצוג חיפה אבל משפחתו מתגוררת בוילה רחבת הידיים שברכסים והוא לן שם. זו עוד מועמדות פיקטיבית מבית היוצר של השר דרעי המקדם את האינטרסים שלו בחיפה וכרת ברית עם יהב בתמורה לתגמולים נכבדים לש״ס. זו קומבינה פוליטית מדיפה ריח רע שכולה סביב האינטרסים של אריה דרעי״

דובי חיון הוסיף: ״ לא יתכן להעמיד כאן מועמד שאין לו שום קשר לחיפה כאילו היו ממנים ראש קואליציה מניו יורק. החבירה עם יהב שמעדיף אדם מבחוץ ואת החבירה לדרעי המבקש גם לקדם כאן רשות תעשייתית נפרדת שתפעל באופן עצמאי-היא מדאיגה ומטרידה ולדעתי גם לא חוקית. אנו כמרצ חיפה נשמור בכל כוחנו על הגינות, פלורליזם, נפעל לבלום כל היבט שחשוד בפגיעה בצביון החיים החופשי בחיפה ובפגיעה בנושאים המעכבים את צמיחתה להיות עיר ראויה ושווה"

בשיחה שקיים אקטואליק עם דובי חיון נדהם הכתב לשמוע כי מחיון כי דווקא מי שפנה אליו הוא גורם בתוך שס המקומית בחיפה. לדבריו, יש מתחים בתוך הסיעה בחיפה וזאת בגלל שנתי חייק מס 2 קיבל לידיו את כל התפקידים בשס בחיי".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ברוך השם - - אריה דרעי - - וגאון הגאונים הרב הגאון יענקושי שליט"א - ומשה גפני לא הצליחו באלעד. וגם את סבא שלו!!!

    ברוך השם – – אריה דרעי – – וגאון הגאונים הרב הגאון יענקושי שליט"א – ומשה גפני לא הצליחו. רבינו סיפר שהיה בכנס של אנשי דגל [המסיונרים] בביתר וראה את הגאון הגדול גאון הגאונים המושחת מנהיג הדור הרב קנייבסקי שליט"א ברור מקרוב ממש! וגם זכה לראות את סבא שלו… וגם את סבא שלו!!! ממש כך.

    וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!! וגם את סבא שלו!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב