פינוי דירה בחינם – על מה מדובר?

אם ברשותכם דירה אשר אתם מעוניינים לרוקנה מתוכנה, מבלי להשקיע את המאמץ המאסיבי הדרוש לכך, כמו גם את המשאבים הרבים, כוח האדם והזמן הנחוצים להוציא לפועל מבצע שכזה, הרי שבאפשרותכם לפנות לחברה מפנת דירות שתעשה את העבודה במומחיות, בעזרת הכלים הדרושים, בצורה יעילה ומהירה, ובמקרים מסוימים – אפילו בחינם.  פינוי דירה מתאים מאוד לכל מי שזקוק לשירות פינוי ירושות ועליו לפנות דירה בהקדם האפשרי. האמנם?

פינוי דירה בחינם – על מה מדובר?

הזמנת חברת פינוי דירות בכלל לא חייבת לעלות לכם הון תועפות כפי שאולי חשבתם. במסגרת שירותיה, אתם יכולים לקבל הערכה מקצועית של העבודה הדרושה לפינוי הדירה העומדת על הפרק, כמו גם של התכולה אשר דורשת פינוי. אם בין החפצים והרהיטים המפונים קיימים פריטים בעלי ערך, החברה אף תשלם לכם בעבור שוויים, ואתם תפיקו מן התהליך רווח משולש – גם חיסכון בטרחה רבה מצדכם, גם דירה ריקה ומוכנה באופן מיידי לשימוש וגם כסף מזומן על הדרך.

כיצד זה משתלם לחברת הפינוי, ובו בזמן גם לכם?

יכול להיות שזה נשמע לכם מופרך, שחברה תציע את שירותיה באפס עלויות עבורכם. אז הבה נסביר איך חברת הפינוי מרוויחה מהתהליך, וכך גם אתם: כאמור, לפני תהליך המיון, האריזה והפינוי של תכולת הדירה המבוקשת, החברה תשלח נציג מומחה ובעל ניסיון שיעריך את הפריטים המצויים בדירה, וישקול מי מהם עודנו שימושי, ואף ראוי למכירה לסוחרים ואספנים התרים בדיוק אחר חפצים כאלו. הם יכולים לכלול הכל, החל ברהיטי וינטג' או תכשיטים וכלה בספרים ישנים ובניירת חשובה. אם כן, חשוב לברר מהו הערך של החפצים שאתם מוציאים מן הדירה לפני שאתם משליכים אותם לאשפה ומפסידים כסף עקב כך. לכן ההערכה היא שלב נחוץ טרם הפינוי. בעקבות ההערכה, תציג בפניכם החברה הצעת מחיר משתלמת עבור הפריטים שהיא רוכשת, כדי שתדעו בדיוק כמה אתם מרוויחים מהעסקה והאם היא הוגנת בעיניכם. מכאן והלאה, ההזדמנות להרוויח כמה שיותר כבר נמצאת בכיס שלכם.

עבור מי השירות מתאים?

עכשיו שאתם מודעים בדיוק לאופן ביצוע התהליך, ובעצמכם יכולים לענות על השאלה פינוי דירה בחינם – על מה מדובר? ללא היסוס, כל שנותר לכם לעשות הוא להזמין את שירותי חברת פינוי הדירות ולהסיר דאגה מלבכם. שירותי הפינוי שמציעה החברה מתאימים לא רק לפינוי דירות רגילות לרגל מכירתן, השכרתן או מעבר מהן ואליהן, אלא ניתן ליישמם גם כאשר ברצונכם לפנות מחסן או מקלט, כמו גם משרדים או דירות אשר היו שייכות להורים שהם אגרנים כפייתיים, שמילאו אותה בכבודה רבה שאין לאף אחד מה לעשות בה. בכל מקרה כזה, חברת פינוי דירות נמצאת לשירותכם. מעבר לפינוי, הכולל מכירת חלק מן התכולה, תרומתה לאנשים נזקקים או השלכתה לאשפה במקומות המורשים למטרה זו בחוק, בין שירותי החברה בדרך כלל גם מוצעים אפשרויות לניקוי הדירה, לצביעתה ולהכנתה למכירה או לכל מטרה אחרת שאתם מכוונים אליה.

מעוניינים בשירות פינוי דירה בחינם? בקרו באתר פינוידירה.org.il.

ניתן לקבל מידע נוסף מאיתן 072-3341509

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.