דרמה לילית: הסורים שיגרו טילים לעבר מטוסי חיל האוויר

מטוסי חיל האוויר תקפו משלוח נשק אסטרטגי בצפון סוריה שיועד לארגון חיזבאללה. לאחר שהמטוסים סיימו את הפעילות והיו בדרכם חזרה לארץ, טילי נ"מ שוגרו לעברם מכיוון סוריה. אחד הטילים חמק לכיוון בקעת הירדן, מה שגרם להפעלת מערכת "החץ" שיירטה אחד מהם. { בעקבות תקיפת צה"ל}

פיצוץ אדיר נשמע בסביבות השעה 03:00 באיזור ירושלים והמרכז.  במקביל, הופעלה אזעקה בכמה יישובים באזור בקעת הירדן.

לאחר אי וודאות,  דובר צהל התיר לפרסם באופן חריג כי מטוסי חיל האוויר תקפו משלוח נשק אסטרטגי בצפון סוריה שיועד לארגון חיזבאללה. לאחר שהמטוסים סיימו את הפעילות והיו בדרכם חזרה לארץ, טילי נ"מ שוגרו לעברם מכיוון סוריה. אחד הטילים חמק לכיוון בקעת הירדן, מה שגרם להפעלת מערכת "החץ" שיירטה אחד מהם. שרידי היירוט נפלו בצפון בקעת הירדן והדי הפיצוץ האדיר נשמעו כמעט בכל המדינה.

תושבים המתגוררים באזור ירושלים ומודיעין עילית סיפרו לקוקר כי שמעו כמה פיצוצים יוצאי דופן שלא נשמעו מאז מלחמת המפרץ. עדי שמיעה בבירה דיווחו על כך ששמעו יותר מפיצוץ אחד,מצה"ל נמסר כי לפי שעה מקור הרעש אינו ידוע. ברשתות החברתיות נרשמה בהלה רבה וחלק תהו האם הירי הוא מסוריה.

קב"ט מועצה אזורית בקעת הירדן, גדי כץ, אמר לחדשות 2 Online כי על אף שמקור הרעש לא ידוע, מבדיקה שנעשתה ביישובי המועצה עולה כי בכל מקרה אין נפגעים ולא נגרם נזק כתוצאה מהאירוע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.