פיצוץ בשידור חי: ברקוביץ עזב את השידור בגלל אופירה

לאחר הראיון שפוצץ עם מני נפתלי, החליטה אופירה אסייג על דעת עצמה להתנצל והודיעה כי "יותר לא יסלקו משידור אף מרואיין", ברקוביץ עמד על דעתו שהוא לא מתנצל והותיר את אופירה אסייג לבדה . האזינו

לאחר סערת מני נפתלי ביקשה אופירה אסייג להתנצל בשידור חי על כך שסילקו את אב הבית לשעבר בבית רה"מ מני נפתלי, ברקוביץ סירב לשתף פעולה וקרא לעברה "את אל תתנצלי בשמי, עם כל הכבוד", אסייג ענתה: "אנחנו לא מתנצלים אף אחד לא יסולק מהאולפן", ברקוביץ' הגיב לה כי נפתלי "לא סולק והוא לא מעניין והוא הלך וזה לא מעניין. את לא תתנצלי בשמי".

בשלב זה ברקוביץ' החליט לנטוש את התכנית ואמר כי "תעשי לבד את התוכנית, אין בעיה יאללה דברי לבד, יאללה להתראות שיהיה לך" ונטש את האולפן.

כזכור, מני נפתלי, ממובילי המחאה נגד ראש הממשלה נתניהו, מי שהיה מנהל המשק בבית ראש הממשלה, שתבע וזכה בתביעה נגד נתניהו ורעייתו, הגיע ביום שישי האחרון לראיון בתוכנית "אופירה וברקוביץ" בערוץ 12, אלא ששם נתקל במראיין, אייל ברקוביץ, עויין לחלוטין.

זה חבט בו מילולית שוב ושוב, כשהוא אומר לו כי הוא "עושה קריירה על גב ראש הממשלה", וכי היה עליו להיעלם לאחר שזכה בתביעה הפרטית שהגיש.

נפתלי ניסה להסביר את העמדות שלו, אך ברקוביץ המשיך לתקוף אותו חזיתית שוב ושוב, עד שנפתלי עזב את האולפן בזעם.

צפו בוידאו:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.