פיצוץ גשר מעריב: מסיבות וחגיגות בת"א

לקראת פיצוץ גשר מעריב מחר (שישי) בבוקר, מתכננים בתל אביב שורה של אירועים – מצפיות המוניות מגגות הבניינים הסמוכים לאתר הפיצוץ ועד למסיבות רחוב לציון חורבנו של הגשר הוותיק.

לקראת פיצוץ  גשר מעריב מחר (שישי) בבוקר, ברשתות החברתיות התפרסמו הזמנות לאירועים המוניים שייערכו לציון האירוע, שהוגדר בחלקם כלא פחות מהיסטורי.

"הזמנים חולפים, ערכים מתים ונופלים", נכתב בפרסום שהופץ ברשת. "נפילת גשר מעריב היא יותר מאשר עוד פיצוץ של גשר, היא סמל, סמל לעיר המשתנה שאנחנו חיים בה ולנהרות המשתנים תמידית של חיינו. בואו להצטלם, לצלם, לחוות, ולהיות, בזמן שקורה אחד האירועים המונומנטליים ביותר בעיר הלבנה".

 

באירוע אחר שזכה לכותרת "יהיה פיצוץ" מוזמנים תושבי תל אביב והערים הסמוכות להתקבץ יחדיו סמוך לצומת גשר מעריב כדי להריע לחורבנו ולחגוג את "הגיהינום התחבורתי" שיגיע בעקבותיו.

"בהזדמנות נדירה הכוללת פירוטכניקה ושנאת חינם, מתאספים כדי להריע לחורבנו של גשר מעריב ולקבל בשמחה עידן חדש של גיהינום תחבורתי", נכתב בהזמנה לאירוע. "לפי מקורות זרים כל התחמושת שצה"ל אגר לקראת המלחמה בקיץ, שלמרבה האכזבה לא הגיעה, מתוכננת לשימוש בפיצוץ הגשר. אל תבזבזו את זמנכם בהתקהלות שלווה כשאפשר לבוא ולהרעיש".

במקביל, החל מהשעה 16:00 צפוים להיחסם רחובות רבים בתל אביב עקב העבודות להקמת הרכבת ופיצוץ גשר מעריב שמתוכנן למחר (שישי) בשעת בוקר מוקדמת. בארגון איחוד הצלה נערכים ויחידת האופנועים של איחוד הצלה תתוגבר באיזור תל אביב בכדי לתת מענה מהיר בעת הצורך.

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "מתנדבי איחוד הצלה נערכים לאבטח את טקס פיצוץ הגשר בו צפויים להשתתף המונים למרות שמדובר בשעת בוקר מוקדמת, וכמו כן יחידת האופנועים של איחוד הצלה נערכת למתן מענה לאירועי שגרה והצפי לעיכוב בהגעת אמבולנסים עקב חסימת הכבישים ועומסי התנועה הצפויים. המתנדבים נערכים לפעילות במשמרות במהלך כל שעות הלילה והבוקר בכדי לתת מענה מהיר ומקצועי לכל אירוע רפואי שיידרש".

עוד נמסר: "עקב הצפי גם להפסקת חשמל בזמן האירוע מתנדבי 'תן כבוד' שמסייעים לקשישים וחולים במהלך כל ימות השנה מטעם איחוד הצלה נערכים להיות בקשר ומעקב אחר שלומם הבריאותי ותפקודם התקין של הקשישים שנמצאים תחת מעקב יום יומי של המתנדבים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.