"אייכלר מייצג פופוליזם מהזן הנחות ביותר"

דוברו של השר פירון מגיב להתקפה של אייכלר: "הקיצוץ נוגע לכלל תושבי ישראל…קיומו של ה׳אייכלריזם׳ נטול הבושה צריך להדאיג כל אדם בציבור החרדי, יותר מכל דבר אחר״

ח"כ אייכלר vs פירון: הבוקר פירסמנו את הדברים החריפים שהשמיע ח"כ ישראל אייכלר כנגד הממשלה ומשרד החינוך בשל כוונתם לקצץ את תקציבי הצהרונים, וכעת מגיב אשר גולד, דוברו של שר החינוך, לדברים.

״ראשית, העובדות: הקיצוץ המצער בתקציבי הצהרונים כתוצאה מהלחימה נוגע לכלל תושבי ישראל הזכאים לכך ולא רק לציבור החרדי. כל זה לא הפריע לאייכלר לשקר לציבור, כפי שהוא עושה פעמים רבות, ולהפיץ שמשרד החינוך לוחם במגזר החרדי", טוען פירון בתגובה שהפיץ באמצעות דוברו.

גולד הוסיף: "המלחמה היחידה נגד המגזר החרדי, שאייכלר כה רוצה בה, מתנהלת אך ורק בראשו ובהצהרותיו המתלהמות, ומשרתת אותו היטב. אייכלר מייצג את הפופוליזם מהרמה הנחותה ביותר של העסקונה החרדית הפוליטית. קיומו של ה׳אייכלריזם׳ נטול הבושה צריך להדאיג כל אדם בציבור החרדי, יותר מכל דבר אחר״.

כזכור, בעקבות הכוונה לקצץ בתקציב הצהרונים נערך כינוס של פורום ראשי הרשויות החרדיות בו השתתף ח"כ אייכלר שאמר: "יש להציל את ילדי ישראל מצפרני הטורפים, בממשלת הזדון, שלא התייאשו ממלחמתם בחרדים. שליטי עזה כבר נאלצו להסכים להפסקת אש, נגד ילדי ישראל בדרום הארץ. אבל ממשלת לפיד ופירון ממשיכה במלחמה נגד הילד היהודי הלומד תורה והוריו החרדים, בלי רחמים. אנו חייבים להגן על ילדי ישראל העניים, בכל הכלים הדלים העומדים לרשותנו. אנחנו נפנה אל שרי הממשלה ולשכת ראש הממשלה, שלא יאמרו של ידעו מכך, שבטרם נסתיימה המלחמה בעזה, כבר נפתחה מלחמת הרעבה נגד ילדי ישראל העניים ביותר.

"אם משרד החינוך יפיק את זממו, לגזול את כבשת הרש בהוצאת המנה החמה היומית מילדי העניים, הזקוקים לכך ביותר, יש לדאוג להוצאת תקציבי כל הצהרונים ממשרד החינוך ולהחזירם למשרד התעסוקה, כבעבר. האינטרס של שר הכלכלה, לאפשר יציאת אמהות לעבודה, שקיים לגבי המעונות יהיה גם לגבי הצהרונים. הפסקת מנות הצהרונים, ימנע מרוב האמהות את היכולת לצאת לעבוד ולסייע לפרנסת הבית. כי התשלום עבור הילדים, יאכל את כל המשכורת הדלה שהאמא מביאה. מדובר במשפחות דלות, שגם כשהאמא תישאר בבית, לא יהיה לה ממה להכין ארוחה לילד".

http://vimeo.com/64605322

 
דברים חריפים שלו. אייכלר במליאת הכנסת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צריך להציף את נושא הצהרונים —-השנה מתחילה ——ואין סידור לילדי הגנים העירוניים בשעות הצהריים
    אם יש לכם עצה תכתבו

    מא |
    הגב