פלאפון סוגרת את הרשת הישנה שלה

היוזמה לסגירת הרשת הישנה הגיעה מצד משרד התקשורת{כלכלה}

ב30 ביולי פלאפון תסגור את הרשת הישנה שלה בטכנולוגיות CDMA.

בזכות סגירת הרשת הישנה יהיה ניתן לנצל טוב יותר את התדרים . הלקוחות שעדיין משתמשים ברשת ה-CDMA (בעיקר מכשירים נייחים ברכב) יקבלו פנייה מסודרת מהחברה וכן יהיו זכאים למכשיר חליפי בחינם.

היוזמה לסגירת הרשת הישנה הגיעה מצד משרד התקשורת לאחר הפרעות תדרים שונות שנוצרו. סגירת הרשת תועיל לפלאפון גם בכך שהיא תוכל לחסוך בהוצאות תפעול הרשת הישנה ובהוצאות הגבוהות ביניהן אגרת התדרים אותה החברה משלמת .

משרד התקשורת מסר : "משרד התקשורת פנה לחברת פלאפון בבקשה לפנות בדחיפות את תחום התדר בו פועלת רשת ה-CDMA לאור הפרעות ספקטרליות בין מערכות תקשורת שונות. חברת פלאפון מפעילה היום שלוש טכנולוגיות סלולריות: רשת דור 2 – CDMA, רשת דור 3 – UMTS ורשת מתקדמת דור 4 – LTE".

החברה תחליף לכל לקוח זכאי, על חשבונה, ללא תמורה ישירה או עקיפה, את הציוד הישן בציוד החדש. תהליך ההחלפה יתבצע בכל אחד ממרכזי השירות והמכירה של החברה במשך שנתיים, כמפורט ברישיון החברה".

משרד התקשורת מבהיר: "סגירת הרשת לא תשפיע על מספר הטלפון של הלקוח או על תוכנית התעריפים לפיה הוא מחויב. החברה תודיע ללקוחות הרלוונטיים במגוון דרכים מתי יחל תהליך ההחלפה, וכיצד יתבצע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.