פליירים מסוגים שונים למטרות שונות

פליירים יכולים להיות אותם פליירים פשוטים, בדרך כלל בגודל A5, שאנו מוצאים בתיבות הדואר. ואמנם, ניתן להדפיס פליירים למטרות שונות ולשיטות פרסום מגוונות עבור בית העסק שלכם. במאמר זה נסקור מספר שיטות אלטרנטיביות לפרסום בפליירים מודפסים.

פליירים כמודעה

הדפסת פליירים הינה לרוב הדפסה צבעונית ואיכותית מאוד. פרסום על גבי לוחות מודעות ברחבי העיר ובכניסות לבניינים יכול להתבצע באמצעות פליירים שנראים כמו מודעה עם מספרי טלפון לתלישה. הדפסה של מודעות אלו על נייר של פליירים ובהדפסת אופסט איכותית תבטיח שהמודעות שלכם יראו מקצועיות ומרשימות, ויצרו אפקט פרסומי יעיל יותר ממודעות המודפסות על נייר מדפסת רגיל. הדפסת פליירים יכולה לכלול תמונות בצבע מלא ואלמנטים איכותיים יותר, שיבטיחו שהמודעה שלכם תבלוט על הלוח. בעיצוב הגרפי של פליירים כללו מספרי טלפון וקווים מקווקווים שיקלו על הגזירה. אל תשכחו שאתם יכולים להכניס צבע רקע על הפליירים וגם על השטח של המספרים. ניתן אף להדפיס פליירים בהדפסה דו צדדית ולנצי את שני הצדדים של הפתק הקטן שנשאר אצל הלקוח הפוטנציאלי שלכם.

פליירים כעלון מידע

לא כל פלייר חייב להיות פרסומי. ניתן להדפיס פליירים שישמשו אתכם למסירת מידע נרחב אודות בית העסק שלכם, ומגוון השירותים והמוצרים שניתן למצוא בו. פליירים כאלו מכונים לרוב עלוני מידע, ואלו נמסרים ללקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים שמתעניינים, ובאמצעות פליירים אלו תוכלו להגדיל את סל המוצרים שרוכש כל לקוח.

פליירים כמכתבים

ניתן להדפיס פליירים על דף A4, לקפל ולהכניס לתוך מעטפות. פליירים אלו שיתקבלו אצל לקוחות יזכו ליחס גבוה בהרבה מפליירים רגילים ששוכבים בתיבת הדואר, שכן למכתב בתוך מעטפה יש פן אישי ויחס ייחודי לכל לקוח. אין אדם שיקבל מעטפה ולא יפתח לראות מה יש בתוכה, ולכן חלוקת פליירים בשיטה זו של הכנסת הפליירים למעטפות תבטיח 100% התייחסות מהלקוחות הפוטנציאליים שלכם. נסחו את הפליירים באופן שנדבר אל הלקוח באופן אישי, ולא כפלייר פרסומי.

לסיכום, ניתן להזמין הדפסת פליירים בבית הדפוס ולהשתמש בהם למטרות פרסום שונות ומגוונות. הדפסת והפצת פליירים בשיטות אלטרנטיביות יבטיחו כי הפליירים שלכם יקבלו יחס גבוה יותר מצד הלקוחות, גם מאלו שנוטים להתעלם מפליירים רגילים שמתקבלים מדי יום בתיבת הדואר שלהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.