פיליפינית כן חרדים לא – אקס פקטור – החרדים הגיעו לפריים טיים והתאכזבו – תוכן גולשים

החרדים מגיעים לריאילטי: פני הדור (והיחצני"ם) כפני הכלב – כך פני הציבור החרדי שהולך ומשנה את פניו לבלתי היכר. אם הייתם מספרים לפני חמש שנים לזקני הדור כי בעוד כמה שנים יופיעו מניין חרדים בתוכניות הריאליטי הם היו משתוממים ונאנחים וקוראים לקיים עצרת זעקה ומחאה.

למשל, בתקופות הטובות של נתי גרוסמן היו נאבקים בקווי הנייעס: היום משתמשים שתי הצדדים בקווי הנייעס – הדוברים עולים ושופכים את ביביהם ברשות הרבים. האוזן סובלת הכול.

במה דברים אמורים? בחודשים האחרונים אנו שמים לב להידרדרות שהולכת ומתגברת בכל התחומים והמישורים. נתחיל באלפי חרדים שגולשים בפייסבוק ומפיצים את תמונותיהם ונשותיהם ברשות הרבים. ויש חרדים עם כובעים וחליפות (וחלק בלי) שמגיעים לתוכנית הבישול והמוזיקה הכל בכדי לקבל דקות בפריים, וליהנות לכמה דקות מהבזקי הפלאשים, וכמה לייקים.

לתוכנית אקס פקטור שכל תכליתה זוהמה הגיעו כמה מתמודדים דתיים שהודחו בשלבים המוקדמים, לתוכנית הבישול "מסטאר שף" כבר אפשר היה לארגן מניין, לולא השופטים שהדיחו את רוב המתמודדים, למעט הבחור מישיבת (מאיר) מיר שהפגין מיומנת מרשימה, ובמקום כריך עם חמאה הכין תבשיל יותר עסיסי שהרשים את צוות השופטים.

מוקדם יותר, כבשו האחים גת את הלבבות והגיעו לגמר. אותם אחים התעלו על עצמם בכל הרגעים והפכו לאהובי הקהל, דא עקא שמשום מה הם לא זכו בגמר מה שלא ימנע מהם להופיע בקרוב בהיכל התהילה ולגרוף כסף לא רע לחשבון הבנק שלהם.

ולסיום: אמש, כך שמעתי באוטובוס (איך לא)  מאדם שהפגין בקיאות מרשימה על תוכנית הגמר של אקס פקטור, החרדים כמובן הודרו מהגמר ומי נשאר לסיום? כמה שיקצ'עס ועובדת זרה פליפנית. התקשורת הישראלית מגלה חמלה בכל הקשור לנושא הסודנים והעובדים הזרים, התקשורת נאבקת שהם ישארו לעבוד בדרום תל אביב ופרדס כץ. לפיכך אין זה פלא שהפליפינית לקחה את כל הקופה (כמו תמיד).

אני מנחש לעצמי כי במידה וחרדי עם כובע וחליפה היה ניצב על הבימה הוא לא היה זוכה, ולכן צץ במוחי רעיון: אולי בעצם נהגר לסודן ולפלפינים ומשם נחדור לישראל תחת מעטפת המסתננים, ורק כך נתפטר משירות צבאי…

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני בעד שלא יקבלו חרדים פחות חילול ה'

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ה. האחים גת לא מהאקס פקטור הם מהכוכב הבא, תתקנו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. א. לא היה שום חרדי באקס פקטור ב.דתיים בתוכניות ריאלטי זה שנים ג. האחים גת הם חוזרים בתשובה שלא מבינים ת'ניואנסים והם עשו כמויות של קידוש ה' [ע"ז אין חולק יש רק ויכוח האם זה היה טוב] ד.החרדי במאסטר שף הסביר עשרות פעמים למה זה לא בעיה וחוץ מזה שפעם היה מלא חרדים בתוכניות טלויזיה ע"ע משה שיינפלד ז"ל ע"ע ישראל אייכלר זה שהיום זה התחלף בריאלטי זה לא אומר כלום

  אשכנזי גאה |
  הגב