פסח בפתח? פינוי דירה בחינם

עם ישראל אוהב את חג הפסח, למה? כי חג הפסח הוא חג הניקיון, חג החידוש והשיפוץ. הכל כאילו נראה חדש בפסח. תמיד לפני פסח אנחנו מחפשים מה לחדש, מתחילים עם הניקיונות והסדר ובתוך זה מתגלים לנו הרבה דברים בבית שאנחנו לא יודעים למה אנחנו שומרים אותם, אנחנו מוציאים הכל מארונות הבגדים ועושים סדר חדש, ממש סדר פסח. תמיד אבל תמיד אנחנו נשארים עם בגדים וחפצים שלא השתמשנו בהם ושלעולם כנראה לא נשתמש בהם, אבל שמרנו אותם כמה שנים. אז הגיע הזמן לפנות

עם ישראל אוהב את חג הפסח, למה? כי חג הפסח הוא חג הניקיון, חג החידוש והשיפוץ. הכל כאילו נראה חדש בפסח. תמיד לפני פסח אנחנו מחפשים מה לחדש, מתחילים עם הניקיונות והסדר ובתוך זה מתגלים לנו הרבה דברים בבית שאנחנו לא יודעים למה אנחנו שומרים אותם, אנחנו מוציאים הכל מארונות הבגדים ועושים סדר חדש, ממש סדר פסח. תמיד אבל תמיד אנחנו נשארים עם בגדים וחפצים שלא השתמשנו בהם ושלעולם כנראה לא נשתמש בהם, אבל שמרנו אותם כמה שנים. אז הגיע הזמן לפנות.

איך נרגיש שפסח בפתח אם לא נחדש משהו בבית? אם לא נחדש את פינת האוכל או הארונות. תקופת הפסח זה הזמן הטוב ביותר לחדש, כי בעלי עסקים גם הם רוצים לחדש ולכן יש כל כך הרבה מבצעים של  רהיטים וכלי בית בכל הארץ ולמה שלא נשתתף בחגיגה? זה הזמן הטוב ביותר גם להרגשת אווירת החג וגם לשנה הבאה שתבוא עלינו לטובה.

אבל מה, מה נעשה עם כל מה שהוצאנו מהארונות, מהמחסן ומהרהיטים שאנחנו כבר לא רוצים ואין לנו שימוש בהם. כבר אין מקום בגינה ובמחסן ואין דורש, כי כולם מפנים את החפצים שלהם מהבית. מה עושים? שירות של פינוי דירה בחינם מגיעים אליכם ומפנה את כל מה שאתם לא צריכים.

מה היתרון?

הרווח שלכם הוא שמפנים לכם את הגינה מכל התכולה שהוצאתם מהבית. לפעמים זה מקרר גדול שאף אחד לא רוצה לקנות מכם או שהוא כבר לא עובד טוב ורכשתם חדש במקומו. אם זה ארון שכבר לא עונה על הצרכים שלכם, מי יפנה אותו? לאן תזרקו אותו? צריך הרבה כוח כדי לפנות אותו. גם כלי בית נכללים בפינוי. תחשבו טוב לפני שאתם מתאמצים לפנות בעצמכם. האם אתם יודעים היכן לזרוק? כאן באה לעזרתכם חברה מקצועית ומפנה לכם את הכל ובחינם!

מטרות טובות!

למה בחינם? זהו שירות שניתן בחינם לכל מי שיש לו צורך לפנות מבנים, חצרות, בתים, מחסנים ועסקים. את השירות הזה מקובל בעולם לתת בחינם על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך. החברה המפנה בחינם מרוויחה את התכולה שהיא מפנה, משפצת אם יש צורך ומוכרת ביד שנייה וחלק גדול מהמוצרים נתרמים על ידי החברה למשפחות נזקקות ולמוסדות רווחה. בפעולה זאת אתם מרוויחים את הפינוי ויודעים כי המוצרים שפיניתם הלכו למטרות טובות ושתרמתם לחברה וגם לסביבה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.