פסח: גם הסמארטפון דורש ניקוי וסדר

לכבוד פסח ליקטנו עבורכם מקבץ אפליקציות ניקיון וסדר שיעשו סדר בקבצים, בזיכרון ובמערכת ההפעלה

לכבוד חג הפסח, גם הנייד שלכם דורש ניקוי. וכעת, גם ניתן לבצע זאת בסמארטפון.

אז לא, לא מדובר בריסוס המכשיר במנקה שומנים ולא בשטיפה באקונומיקה, אלא על גרסה ווירטואלית שכוללת ניקוי קבצים ישנים, מחיקת זיכרון המטמון וכרטיס הזיכרון, וגם עדכון של האפליקציות במכשיר וקביעת סדר עלייתן במהלך האתחול.

Cache Cleaner+: ניקיון קבצי המטמון
מהו זיכרון מטמון ומדוע צריך לנקות אותו? זיכרון המטמון, משמש בכל מערכת ממוחשבת על מנת להאיץ את הגישה לנתונים מסוימים בהם משתמשים באופן שוטף, לדוגמה: כתובות אינטרנט, נתונים של אפליקציות, תמונות של אתרים שהמכשיר מוריד מהאינטרנט. אך כאשר הם מצטברים, הם נשארים “תקועים” בזיכרון – וזאת, גם אם עבר זמן רב, מאז שפתחתם את האפליקציה הרלוונטית. האפליקציה Cache Cleaner+: ניקיון קבצי המטמון, תנקה לכם את הזיכרון המיותר הזה.

App Cache Cleaner: ניקיון מהיר

זוהי גם אפליקציה לניקיון זיכרון המטמון. ההבדל בינה לבין Cache Cleaner+ שלעיל, הוא בקלות השימוש ואין צורך להתעסק עם המכשיר. היא כוללת פחות אפשרויות כוונון למשתמשים המתקדמים יותר. למרות זאת היא תבצע את עבודה ביעילות רבה.

SD Maid: העוזרת הפרטית

זוהי אפליקציה שעושה הכול. היא עוברת על כל המערכת ומנקה את מה שנראה מיותר או לפי הגדרה מראש. היא כוללת בתוכה אפשרויות כוונון רבות כמו ניקוי קבצים על בסיס גודל, מיקום, זמן או עדכון. וגם מנהל קבצים מובנה שיאפשר לכם להיכנס לנבכי הזיכרון ולמצוא מסמכים ישנים ששכחתם שהורדתם. בגרסה החינמית כלולות 10 תכונות ובגרסה שדורשת תשלום, נכללות עוד 2.

Startup Manager: מי הראשון בתור?

הסמארטפון למרות היותו מכשיר חכם, טוען לפעמים, במהלך האתחול אפליקציות שאין לנו צורך בהם וזאת אחת הבעיות המרגיזות שלו. כדי לעשות סדר נוסף על הניקיון(פסח, כבר אמרנו?) ולקבוע מי יעלה ראשון ומתי, ניתן להשתמש בסטארט-אפ מנג’ר. בדומה לה, יש בנוסף אפליקציות רבות, שמבצעות את אותה פעולה, אך זאת מספקת חוויית שימוש נעימה וחינמית.

Clean Master: המאסטר של הניקיון

זוהי אחת האפליקציות הידועות בתחום. היא פשוטה מאוד לשימוש באופן ותומכת בשלל שפות כולל עברית.

העיקר שיהיה "ניקיון" נעים וסדר נכון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.