הקצין הבני-ברקי שיחקור את דרעי

תת-ניצב כורש ברונר, מונה אמש לתפקיד ראש יאח"ה ויהיה מופקד על חקירת שר הפנים. פרופיל {פסיכולוג ומומחה מודיעין}

תושב בני ברק יחקור את שר הפנים? הרחק מאור הזרקורים מונה אמש תת ניצב כורש ברונר לתפקיד ראש יאח"ה. ברונר, שמחליף בתפקיד תנ"צ אפרים ברכה ז"ל, יאלץ לפתוח את תפקידו בטיפול ב-3 פרשיות פליליות-ציהורים רגישות במיוחד, בראשן: החקירה הפלילית בעניינו של אריה דרעי.

"ברנור חתום על חיסולם של שני ארגונים…פירוק ארגונם של זאב רוזנשטיין ושל אסי אבוטבול. הכול היה בצנעה ובענווה אמתית, בלי להתרברב, בלי להיות בפרונט, והכול שלא באור הזרקורים", מעיד קצין בכיר ששירת תחתיו בראיון ל'וואלה!'.

הקצין מוסיף: "אני יודע שזו קלישאה להגיד שהוא האיש הכי צנוע והכי מתאים לתפקיד, אבל זה באמת נכון…הוא מעולם לא התרברב, ומעולם לא השתייך לקליקה כזו או אחרת בתוך המשטרה. רק עשה את העבודה. יש לו תואר בפסיכולוגיה וככזה, הוא גם ניהל את החקירות, אבל המומחיות שלו היא בעיקר בתחום המודיעין".

יצוין כי ברונר מתגורר בשכונת פרדס כץ בבני ברק עם אשתו ושני ילדיו.

כזכור, יו"ר ש"ס, אריה דרעי, פנה ביום ראשון לתומכיו באיגרת מיוחדת בה הוא דורש מהם גם לנהוג כן.

"בוקר טוב, ושבוע טוב, חברים ושותפים יקרים. ימים לא פשוטים עוברים עלי ועל משפחתי, ואני יודע שגם לכם קשה, אין לי שום מושג על מה חוקרים, כמוכם אני ניזון מהתקשורת אולי קצת פחות מכם", פותח דרעי את את המכתב.

דרעי מוסיף: "הודעתי כבר שאשתף פעולה ואענה על כל מה שאתבקש. לא נפל דופי בכל פעולותי. אני ממשיך לעבוד ולסייר כרגיל, וכך אני מבקש ודורש מכם, אל תתעסקו בזה, הניחו למי שזה תפקידו.

בוידאו: פרשני חדשות 2 על החקירה נגד דרעי – באדיבות רשת

אנו ממשיכים בתנופה כולנו יחד עם כל מה שהתחלנו, לעזור לחלשים, לחזק את מוסדות החינוך והתרבות שלנו, לפתוח עוד מסגרות חינוך לאוכלוסיה הרחבה, לשמור על צביונה היהודי והערכי של מדינת ישראל, לחזק את הרבנות ובתי הדין. ובעיקר להיות הכתובת לכל פניות הציבור.

כמובן אני אוחז בנשק של אבותינו והוא להתפלל לפני בורא עולם, ולזכור שאין עוד מלבדו כפשוטו ממש, אין שום כח או רצון בעולם בלתי השם לבדו".

את מכתבו מסיים דרעי בדברים הבאים: "אחיי ואהוביי אני מודה לכם על התמיכה והעידוד ובעיקר על הגיבוי, זה לא דבר מובן מאליו, זה כוחה של תנועה תורנית שמקבלת מרות של חכמי ישראל, וזכות מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א , וברכתם ועצתם של מועצת החכמים שליט"א בראשות מרן ראש הישיבה שליטא תעמוד לנו וחפץ השם בידינו י

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרקי הרפורמי והחילוני ביזה ומבזה ת"ח ואת גדולי ישראל
  מבזה את השבת רח"ל, מבזה את הכותל המערבי רח"ל
  מחלל השם ורוקד ללא בושה עם נשים בעת שיש עליו תחפושת לחרדי,
  מרהיב עוז ונוגע בשאט נפש בנשים בכנסת- בח"כ מירי רגב, חילול השם ענק ועוד ועוד…

  לא ראינו שעיתון "חרדי" מחה במעשים אלו או חלקם למעט עיתון הפלס.

  סופו קרוב.

  דרקי סופך קרוב |
  הגב
 2. מרן זצ"ל:

  למה לקחת גנב?
  למה לקחת מקבל שוחד?

  הוא עצמאי ולא שומע לי.

  תלמיד מרן |
  הגב