פספסה את האוטובוס בגלל התור לרופא – וחזרה עם מתנה

בצל האסון הכבד בקו 304 שעשה את דרכו ממודיעין עילית לירושלים הולכים ומתבררים כי היו נשים שהיו אמורות לעלות על אוטובוס הדמים – אך ברגע האחרון ניצלו בנס.

בצל האסון הכבד בקו 304 שעשה את דרכו ממודיעין עילית לירושלים הולכים ומתבררים כי היו נשים שהיו אמורות לעלות על אוטובוס הדמים – אך ברגע האחרון ניצלו בנס.

א', אחות בבריאות האשה במכבי קיבלה הבוקר מבוטחת שכעסה על המתנה ארוכה כשהיא אומרת כי "היא ממהרת"…

אותה אשה הגיעה לתחנה באיחור של 2 דקות בגלל שהתעכבה בתור, אחרי שעה היא חוזרת עם מארז שוקולד ביד…"התברר שפספסה את האוטובוס שהתהפך….", מספר לנו ר' משה שלזינגר, מנהל השיווק במכבי. "היא שמעה על התאונה הקטלנית, ומרוב שהיא התרגשה היא החליטה לקנות מתנה למזכירה שעיכבה אותה"..

הבוקר (יום א') אירעה תאונה קשה וקטלנית בכביש 443 מכיוון מודיעין לירושלים. אוטובוס ציבורי שעשה את דרכו לירושלים התנגש ברכב מסחרי, הנהג איבד שליטה והתהפך על צידו. במקום היו למעלה מ40 פצועים חלקם במצב קשה מאוד שפונו לבתי החולים. 2 מנוסעות האוטובוס נלכדו ואושר מותם במקום.

שלמה גוטליב מתנדב זק"א מצוות מודיעין, אמר "הגעתי לזירה תוך דקות ספורות, הזירה הייתה כמו שדה קרב, הפצועים היו בכל אזור האוטובוס. חלקם היו במצב קשה. כונני ההצלה, מד"א וזק"א העניקו טיפול רפואי בשטח ופינו את הפצועים לבתי החולים. צוות של מתנדבי זק"א נשארו בזירה ביחד עם לוחמי האש בכדי לחלץ את גופות ההרוגות ולאיסוף הממצאים הזירה".

בנצי אוירינג מפקד זק"א ירושלים, אמר "מדובר בזירה קשה מאוד, גדר הבטיחות נכנס לתוך גג האוטובוס ולכד את הנוסעות. צוות לוחמי האש של הכיבוי עבדו קשה בכדי לסייע לזק"א לחלץ את הגופות. מתנדבי זק"א פועלים במלאכת הקודש בזירה". והוסיף "במהלך הטיפול בזירה נזכרנו בתאונה הקטלנית בכביש 1 של אוטובוס קו 402 לפני מספר שנים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.