פספסתם? צפו בתקציר ממחאת הפלג הירושלמי

במהלך הפגנת הפלג הירושלמי כנגד מעצר בן הישיבה הספרדי עצרה המשטרה 46 מפגינים שנעצרו והועברו לחקירה. כמו כן, במהלך הפרת הסדר נפצע שוטרת שפונתה לבית חולים לקבלת טיפול רפואי. צפו במיטב הקטעים

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מגיב 2 הוא חצוף מחוצף

  רוב הרבנים בארץ ישראל אוחזים שלא זו הדרך ואין לצאת במלחמה חזיתית שכזו. עצוב לחשוב שמפגינים אלו עלולים לפגוע קשות במירקם העדין שיש בארצנו, ובסופו של דבר יביאו לתוצאות הרסניות פי כמה וכמה. הפגנות כאלו ללא הסברה ורק המנטרה "לא נתייצב בלשכות הגיוס" נגד מה שהיה מקובל בכל השנים הקודמות, ללא הסברה מינימלית, רק משניאות את החרדים על הציבור הישראלי ומי יודע מה יקרה בבחירות בגללם. מי יודע מה יקרה אם תיפתח מלחמת אחים בגללם. מי יודע כמה ייפגעו בגוף ובנפש. רח"ל. עובדה שרוב ככל גדולי ישראל לא מאשרים את האלימות הזו.
  בכל מקרה אני קורא למפגינים להשקיע עוד קצת מאמץ מחוכם ולפתוח בהסברה ברורה ונחרצת כי כיום מעבר לחילול השם אין שום תוצאה להפגנות

  הוא כותב "וע"פ כל הרבנים ואדמורי"ם כולנו חייבים לצאת במתקפה פומבית חריפה" - שקרן |
  הגב
 2. הפגנה ריקה מתוכן אמיתי שלא תביא תועלת אלא להיפך

  איפה הותר ללכת ולהשמיץ נציגי ציבור ששומעים לרבותיהם, להפגין לבזות ראשי ישיבות ורבנים בלי שום הוכחות רק מפני הטענה "שכולם יודעים"???
  הרי כך נגמור את כל התורה כולה ואת כל האנושיות!!!
  ציבור של ילדונים ומבוגרים שמתנהגים כילדים ובסופו של דבר רבים בינם לבין עצמם אבל בינתיים מחללים שם שמים ומכפישים את כל הציבור החרדי.
  הם צריכים דובר ברור ורהוט וחבל שאין אפילו אחד

  בבחירות הבאות יאיר לפיד יעלה בזכותם ואז הם יגידו אמרנו לכם, זוועה ממש, |
  הגב
 3. ´הגיעו מים עד נפש. חייבים להמשיך את המחאות נגד הגיוס והחינוך הטמא´ כהיום כולם יודעים שבלי הפגנות האלו ימשך השמד של "מושי גפני ביחד עם ינקושי" שני מנהיגי עם ישראל. וע"פ כל הרבנים ואדמורי"ם כולנו חייבים לצאת במתקפה פומבית חריפה נגד המגייסים לומדי תורה לשמד של צהל!!! ידוע תדע כי ... המגייס מס' 1 הוא = גפני = היינו "אותו איש". על כן כולנו מכריזים היום בשם כל גדולי ישראל, ובקול ד' ברמה, מחאה וזעקה גדולה ומרה, על כל הפעולות הנזכרות [דהיינו = גיוס השמד] שמביאים הריסת וחורבן דת תורתינו הק', "ובשם כל עם ישראל אנו פונים לכל מי שיש בידו להתפלל מכל הלב, וגם למחות בגוף ובממון לקיים מה שנאמר: "שׁ֚וּבָה יִשְׂרָאֵ֔ל עַ֖ד ד' אלקיך" - ושׁ֤וּבוּ אֵלַי֙ וְאָשׁ֣וּבָה אֲלֵיכֶ֔ם אמר ד' צבקות, ולהשתתף במחאות אלו, ולעשות כל אשר מוטל עליהם ע"פ דין תורה, להפסיק "אותו איש" תיכף ומיד מכל פעולות אלו של "שמד", וחלילה מליתן יד להם". ויה"ר שיקויים הכתוב "והיה טרם יקראו ואני אענה עוד הם מדברים ואני אשמע וגו' תיכף ומיד בס"ד.

  ´הגיעו מים עד נפש. חייבים להמשיך את המחאות נגד הגיוס והחינוך הטמא´ כהיום כולם יודעים שבלי הפגנות האלו ימשך השמד של "מושי גפני ביחד עם ינקושי" שני מנהיגי עם ישראל. וע"פ כל הרבנים ואדמורי"ם כולנו חייבים לצאת במתקפה פומבית חריפה נגד המגייסים לומדי תורה לשמד של צהל!!!
  ידוע תדע כי … המגייס מס' 1 הוא = גפני = היינו "אותו איש".

  על כן כולנו מכריזים היום בשם כל גדולי ישראל, ובקול ד' ברמה, מחאה וזעקה גדולה ומרה, על כל הפעולות הנזכרות [דהיינו = גיוס השמד] שמביאים הריסת וחורבן דת תורתינו הק', "ובשם כל עם ישראל אנו פונים לכל מי שיש בידו להתפלל מכל הלב, וגם למחות בגוף ובממון לקיים מה שנאמר: "שׁ֚וּבָה יִשְׂרָאֵ֔ל עַ֖ד ד' אלקיך" – ושׁ֤וּבוּ אֵלַי֙ וְאָשׁ֣וּבָה אֲלֵיכֶ֔ם אמר ד' צבקות, ולהשתתף במחאות אלו, ולעשות כל אשר מוטל עליהם ע"פ דין תורה, להפסיק "אותו איש" תיכף ומיד מכל פעולות אלו של "שמד", וחלילה מליתן יד להם". ויה"ר שיקויים הכתוב "והיה טרם יקראו ואני אענה עוד הם מדברים ואני אשמע וגו' תיכף ומיד בס"ד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. חבל על הכובעים והחליפות

  חסר תועלת לחלוטין מה הם מתכוונים להשיג

  חסרי מטרה |
  הגב