פעילות 'איחוד הצלה' זאת מצוה גדולה אסייע לכם בכל כוחי – צפו

ד"ר עפו אגבאריה, ממפלגת חד"ש הגיע אמש לסיור באירגון "איחוד הצלה" בירושלים. אגבאריה שהוא גם רופא כירורג במקצועו עמד מקרוב על אופי הפעילות ברחבי הארץ, ואף התרשם ממנה ומהמתנדבים המופעלים ביעילות רבה ע"י מוקד חירום מקצועי (1221) בעל אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ביותר.

אגבאריה ביקר במחסן הציוד הלוגיסטי המרכזי והתפעל מהציוד הרפואי המתקדם שמוענק לכל מתנדב בארגון ע"פ הכשרתו הרפואית. הוא סקר את מכשירי הדפיברילטור המשוכללים למתן שוק חשמלי המחולקים למתנדבי הארגון, והתפעל מהמסירות והנחישות להצלת חיים והגשת סעד ועזרה לכל פונה ללא הבדל דת וגזע.

הח"כ אמר, "אני משוכנע שעניין הרפואה הדחופה חשוב לכולם. לעזור לכל אדם זו מצווה, אני כרופא יודע את המשמעות של השניות והדקות הראשונות ברפואה הדחופה לסיכויי הצלתו והישרדותו של חולה או נפגע. ואין ספק כי טיפול רפואי מיידי – מציל חיים. לכן אסייע בכל כוחי לאיחוד הצלה להמשיך את פעילותם בכל גווני החברה הישראלית", הבטיח עפו.

אגבאריה ביקש שהארגון אף יפנה המשאבים למען ערי הפריפריה והערבים ונענה בחיוב מצד הנהלת הארגון. יו"ר האיחוד קשש אמר בתגובה כי "נושא הצלת החיים מאחד את כל המגזרים בארץ. כולנו יכולים להסכים על כך שהגעה מהירה לאירוע חירום רפואי עושה את כל ההבדל בין חיים לבין מוות. אנחנו גאים להיות החלוצים והיוזמים בתחום הרפואה הדחופה ולהיות הראשונים המגיעים לאירועים רבים בכל רחבי הארץ. נמשיך לטפל בכולם. לכבוד הוא לנו לשתף פעולה עם חבר הכנסת הד"ר אגבאריה שתמיכתו בארגון תיתן רוח גבית לפעילות שלנו".

בסיום הביקור קיבל תעודת הוקרה בשם הנהלת ומתנדבי הארגון מיו"ר האיחוד הרב זאב קשש, שהודה לו על הביקור.

תמונות מהביקור
קרדיט: דוברות איחוד הצלה
עפו אגבאריה באיחוד הצלה 1

עפו מקבל תעודה באיחוד הצלה

עפו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.