פעילים התפרצו לנאום נתניהו(וידאו)

פעילי "מגמה ירוקה" מאוניברסיטת בן גוריון התפרצו לאולם כינוס ועידת הנגב של משרד הפריפריה המתקיימת בירוחם היום (שלישי) והפריעו לנאומו של ראש הממשלה נתניהו בוועידה. {תיעוד המהומה}

ועידת הנגב ה-7, מתקיימת היום (ג') בהיכל התרבות בירוחם בהשתתפות ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, יו"ר האופוזיציה, יצחק (בוז'י) הרצוג והשר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריה דרעי.

פעילי "מגמה ירוקה" מאוניברסיטת בן גוריון התפרצו לאולם כינוס ועידת הנגב של משרד הפריפריה והפריעו לנאומו של ראש הממשלה נתניהו בוועידה.

הפעילים קטעו את נאומו של נתניהו בקריאות נגד תוכניות הבנייה של ישובים חדשים בנגב: "אבל למה אין כסף לירוחם? למה בירוחם יש מובטלים ובעומר יש עשירים, כי הממשלה בונה ישובים חדשים ולא מקומות עבודה". צעק לעברו שחף אביטל, סטודנט, תושב העיר באר שבע וממובילי המאבק לחיזוק ערי הנגב מטעם "מגמה ירוקה".

ראש הממשלה ענה בתגובה: "זה מה שקורה שמעוותים את המציאות" והמשיך בנאומו. עוד קודם לכן חיכו הסטודנטים לעוברים ושבים בכניסה לאולם הוועידה והפגינו נגד תוכנית היישובים החדשים, שלטענתם רק יגדילו את הפערים הכלכליים והחברתיים בין ערי הנגב וירחיקו מהם את החלום לדיור בר השגה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.