פעילים מחו"ל מתגייסים למען יוסי דייטש

הפתעה במיזם 'קהילות להשפיע':פעילים מחוץ לארץ מתגייסים למערכה. ראשי המיזם מדגישים: חובה לרשום את כל הפרטים של המשוכנע בטפסים

הפרויקט הירושלמי חוצה גבולות. ביממה האחרונה נאמני אגודת ישראל מחוץ לארץ החלו מתגייסים למען הרחבת מעגל המצביעים של אגודת ישראל ויוסי דייטש בירושלים. "מדובר לרוב באנשי עסקים העומדים בקשרים עסקיים עם חבריהם מירושלים, גם הם התגייסו למטרה הגדולה לרחבת מעגל המצביעים." מסבירים במטה קהילות להשפיע.

"שבעה מטות פועלים בו זמנית בירושלים על מנת למצות את הפוטנציאל הגלום. שבעה מטות של שבעת החסידיות הגדולות. כל המטות ללא יוצא מן הכלל עובדים עד השעות הקטנות של הלילה לסכם את הרשימות שנכנסו במשך היום למאגר, ונפתחים עם בוקר לעבוד על שמות חדשים שיזרמו במשך היום למערכת".

אתמול התחדשו במערכת קהילות להשפיע ושכרו חברת טלמרקטינג מהשורה הראשונה. "זו חברה המתמחה בזיהוי פוטנציאל ומיקוד ספציפי על מנת לחסוך בזמן יקר." לחברה תכנת טלמרקטינג מיוחדת הממפה את השמות ובוררת את רמת האמינות של כל אחד ואחד על פי נתונים שהוגדרו מראש.
אמש נערכו כינוסים בחסידיות זוועהיל וביאלא, כשמיד בתום הכינוסים צפויים להתגייס למערכה פעילים נוספים שיתווספו אל אלפי הפעילים שכבר עובדים בשטח.
ראשי המערכת מבקשים להדגיש: "כי משכנעים רבים בשטח שוכחים לציין את השם והפרטים המלאים בטופס. כל הצלחת הפרויקט תלויה בכך שיישארו הפרטים של כל משוכנע כפי שהם מופיעים בטפסים שעל גבי העיתון ומופצים במטות השונים."

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין לו שום סיכוי בעולם לנצח!!!

  אין לו סיכוי! כבר בסיבוב הראשון הוא נופל!
  חבל על הזמן!!!!!

  אין סיכוי ליוסי |
  הגב
 2. מדגל התורה נמסר : לאחר שעות של דיונים בבתי הרבנים החליטו מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי והגר"ג איידלשטיין שליט"א להסיר את התמיכה במועמד משה ליאון אשר ולתמוך במועמד החרדי יוסי דייטש הודעה רישמית תצא בהמשך בינתיים מוסרים כי הנושא עדיין בדיון ורק מאוחר יותר יחליטו מה עושים פורסם --- על ידי חיים שאולזון

  .
  מדגל התורה נמסר : לאחר שעות של דיונים בבתי הרבנים החליטו מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי והגר"ג איידלשטיין שליט"א להסיר את התמיכה במועמד משה ליאון אשר ולתמוך במועמד החרדי יוסי דייטש הודעה רישמית תצא בהמשך בינתיים מוסרים כי הנושא עדיין בדיון ורק מאוחר יותר יחליטו מה עושים פורסם — על ידי חיים שאולזון

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב